Plzeňští futsalisté porazili Ostravu | Sportovní Plzeň

Plzeňští futsalisté porazili Ostravu

osm10. 3. 2019

Utkání s beznadějně poslední Ostravou přineslo západočeskému celku další tři body do tabulky za výhru 4:1. Po zranění chytal poprvé od začátku gólman Lukáš Němec, na hřiště se téměř po roce vrátil také Michal Štrajt.

Již od úvodu se zdálo, že Plzeňští hráči navážou na první vzájemné utkání, které skončilo výhrou 12:0. V první minutě totiž poslal modrobílé do vedení kapitán Lukáš Rešetár, kterému připravil střeleckou pozici Jan Křemen. Poté ovšem přišlo dlouhé čekání na další vstřelenou branku. Ta přišla až po další čtvrthodině hry. V 16. minutě zvýšil svoji první brankou v utkání na 2:0 Michal Holý, asistenci si připsal Michal Kovács. Do poločasu se hosté prosadili ještě jednou. Druhou branku v utkání vsítil Michal Holý, druhou asistenci poté zaznamenal Jan Křemen. Do šaten se tedy šlo za stavu 3:0 pro Plzeň.

Do druhého poločasu hosté pozměnili sestavu. Poprvé od loňského semifinále play-off oblékl dres Interobalu Michal Štrajt, který ohlásil návrat do týmu. Ve druhé minutě druhého poločasu se znovu měnilo skóre. Po přihrávce Michala Holého rozvlnil síť domácí branky Jan Křemen. To ovšem pro plzeňské byla poslední trefa v utkání. Na konečných 4:1 upravili domácí ve 25. minutě. Poté se utkání dohrálo již bez branek.