Aktuality | Sportmanie Plzeň

 

 

Aktuality Sportmanie Plzeň

Jak jste si užili letošní SPORTMANII PLZEŇ?
24. 8. 2023

Podělte se o své dojmy v krátkém dotazníku a dejte nám vědět, jak jste si osmý ročník Sportmanie Plzeň užili.


Dotazník

Skončila Sportmanie Plzeň 2023, dorazilo přes 50 tisíc lidí
21. 8. 2023

Historicky druhý nejvyšší počet návštěvníků zaznamenal osmý ročník Sportmanie Plzeň. V průběhu devíti dnů na největší sportovní akci v Plzni dorazilo přes 50 tisíc lidí, kteří si na vlastní kůži mohli vyzkoušet na 80 sportů. Velkým lákadlem byly autogramiády, podepisovaly se mimo jiné čerstvé medailistky z mistrovství světa atletka Tereza Petržilková a lukostřelkyně Marie Horáčková. Nechyběly soutěže, cvičení i bohatý doprovodný program. Především děti si nadšeně užívaly zahajovací popcornovou party, závod nafukovacích plavidel nebo Barevný běh, v horkých dnech chladila vodní skluzavka či kopec umělého sněhu. Organizátoři z Odboru sportu Magistrátu města Plzně rozdali celkem 9500 medailí.


Celý článek

Soutěž o 3 volné registrace
7. 8. 2023

Máme tu další soutěž o 3 volné registrace na Barevný běh v PlzniNapište nám do komentáře, co je na medaili, pro kterou doběhnete. Tři z vás vylosujeme v pátek večer.

Sportmanie Plzeň 2023
1. 8. 2023

Na Sportmanii Plzeň se můžete těšit na úžasnou sérii exhibicí! 🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♂️ Bude to opravdu neuvěřitelný zážitek sledovat špičkové sportovce předvádět své dovednosti.

Sportmanie Plzen - lezecká stěna
28. 7. 2023

Na Sportmanii opět nebude chybět oblíbená lezecká stěna pro malé i velké lezce! Přijďte si užít radost a zábavu při zdolávání této skvělé atrakce. Bez ohledu na věk a dovednosti se těšte na vzrušující lezecký zážitek.

Fanshop Sportmanie Plzeň
25. 7. 2023

🛍️ Na Sportmanii Plzeň bude i letos oblíbený fanshop, kde si budete moci nakoupit skvělé dárečky s logem Sportmanie! 🎁🎉 Co podle vás letos určitě nesmí ve fanshopu chybět? Napište pod příspěvek na Facebooku

Soutěž o medaile na Sportmanii Plzeň
20. 7. 2023

Získejte je všechny!🏅 Stačí se zúčastnit aktivit na sportovních stanovištích a sbírat "razítka" přímo do naší mobilní aplikace! 📱🎉 Každé tři dny navíc budeme medaile obměňovat. Zkompletujte si celou sbírku! 🏆🤩 Označte si datum 12.-20.8. ve svých kalendářích a připravte se na nezapomenutelné sportovní dobrodružství! 🤸‍♂️🏀⚽️

#SportmaniePlzen #sportovniakce #LezeckaStena #ZabavaProDeti

Už tuto sobotu vás zveme na koupaliště ve Stýskalech.
19. 7. 2023

Sportmanie se i letos promění na sportovní hřiště plné možností!
18. 7. 2023

Přijďte a navštivte stanoviště 70 sportovních klubů z Plzně a okolí. Označte si termín 12.-20.8. ve svých kalendářích a buďte připraveni na neskutečnou sportovní zábavu! 🤸‍♂️⚽️🎾

Těšit se i letos můžete na autogramiády slavných sportovců!
17. 7. 2023

Zůčastní se například hráči z HC Škoda Plzeň, Talent Plzeň - házená, SK Interobal Plzeň či FC Viktoria Plzeň. Zapište si to do diářů: Sportmanie Plzeň 2023 se koná od 12. do 20. srpna v parku za Plazou!🎉🏒🏀

Sportmanie Plzeň 2023 - Vracíme se zpátky za OC Plzeň Plaza!
14. 7. 2023

Sportmanie Plzeň 2022 je minulostí, dorazilo téměř 40 tisíc lidí!
30. 8. 2022

Téměř 40 tisíc lidí navštívilo podle odhadů pořadatelů letošní Sportmanii Plzeň 2022. V průběhu devíti dní se v areálu Škoda sport parku na Slovanech vystřídalo na 90 sportovních klubů a svazů z Plzně a Plzeňského kraje. Na jednotlivých stanovištích si mohla veřejnost pod odborným dohledem trenérů a členů oddílů na vlastní kůži vyzkoušet nejrůznější sportovní dovednosti. Děti do 15 let navíc sbíraly na stanovištích do speciální aplikace QR kódy, za 10 kódů pak obdržely medaili. Celkem se na Sportmanii udělilo na 12 000 medailí.


Celý článek Galerie Video

Poslední den letošní Sportmanie
28. 8. 2022

Před námi je poslední den letošní Sportmanie.

A co by vás tedy ještě dnes nemělo minout?
13:00 Autogramiáda FC Viktoria Plzeň
15:00 Pěnová party

Barevný běh s Rozběháme Česko
27. 8. 2022

Kdo si s námi a s Rozběháme Česko užil Barevný běh? Pochlubte se vaší barevnou fotkou pod příspěvkem na Facebooku!


Soutěž o osušku
26. 8. 2022

Máme tu poslední soutěž letošní Sportmanie o další osušku.

Jak můžete vyhrát?
1. Napište nám do sobotní 12. hodiny, pod příspěvek na Facebooku, jaký den byl podle vás nejlepší.
2. Zároveň označte kamaráda/sporťáka, který by se měl jít na Sportmanii podívat.

Během soboty 27. 8. odpoledne vybereme jednoho z vás, který si bude moci výhru do neděle vyzvednout ve Škoda Sport Park

Poslední změna stanovišť
26. 8. 2022

S pátkem jsme naposledy vyměnili veškerá stanoviště, stejně jako ode dneška můžete vyhrát poslední zlatou medaili do sbírky. 🥇

A co vás čeká dnes?
14:15 Standardní a latinskoamerické tance
15:30 Autogramiáda DHC Plzeň
16:15 Exhibice na otevření pumptracku Plaská

Stanoviště 44 s Rozběháme Česko, z. ú.
25. 8. 2022

Pro malé sportovce jsme v rámci našeho stanoviště (č.44) připravili dva workshopy.
Proběhnou ve čtvrtek 17-18 a v pátek 16-17h. Ve čtvrtek bude pohybový trénink a v pátek nás čeká úvod do světa canicrossu. Těšíme se na Vás!


Soutěž o hru Double
24. 8. 2022

Máme tu druhou soutěž. Tentokrát soutěžíme o naprosto skvělou hru Dobble, kterou si opravdu zahrajete společně celá rodina bez ohledu na váš věk a ještě se u toho náramně pobavíte.

Napište nám do komentáře, které stanoviště jste si v průběhu prvních 3 dnů nejvíc užili a opět označte někoho, komu by účast na Sportmanii neměla uniknout.

Vyhrajte každý všední den dárkový předmět od Sportmanie!
23. 8. 2022

Vyhrajte každý všední den dárkový předmět od Sportmanie! Dnes hrajeme o naší krásnou a měkkou osušku!

Jak můžete vyhrát?

1. Napište nám pod příspěvek na Facebooku do úterní 12. hodiny, kdo moderoval sobotní slavnostní zahájení letošní Sportmanie?
2. A zároveň označte kamaráda/sporťáka, který by se měl jít na Sportmanii podívat.

My během zítřejšího odpoledne vybereme jednoho z vás, který si bude moci výhru do neděle vyzvednout ve Škoda Sport Park

4. den Sportmanie je tu!
23. 8. 2022

POZOR! Vzhledem k organizačním změnám v programu Tereza Hrochová se můžete těšit na její autogramiádu už dnes společně s Andrea Sestini Hlavackova a Pavel Francouz. Autogramiáda začíná v 16. hodin!

A od 18 hodin proběhne na podium veřejná diskuze se sportovními kluby, které se zúčastní zástupce Národní sportovní agentury, první náměstek primátora Roman Zarzycký má rád Plzeň, radní Plzeňského kraje Kroc + vedoucí odboru sportu Přemysl Švarc.

Sportmanie Plzeň má za sebou první dny, rozdala už 2 tisíce medailí
22. 8. 2022

Téměř 2000 bronzových medailí rozdali za první dva dny pořadatelé Sportmanie Plzeň 2022. Zatímco sobotu poznamenal déšť, v neděli se pak už za téměř ideálního počasí areál Škoda sport parku v Městském obvodě Plzeň 2-Slovany zaplnil tisícovkami lidí, kteří na vlastní kůži a pod odborným dohledem trenérů a členů klubů z Plzně a Plzeňského kraje zkoušeli nejrůznější druhy sportů.


O pohár senátora
19. 8. 2022

V úterý se v rámci Sportmanie Plzeň koná Den s Městským obvodem Plzeň 2 – Slovany.

Vedení obvodu si připravilo pro všechny návštěvníky velmi zajímavý program, ale také turnaj v plážovém volejbalu, kdy se utkají mezi sebou týmy tvořené vedením městských obvodů Plzeň 1 až Plzeň 4. Celkový vítěz obdrží titul a pohár senátora Lumíra Aschenbrennera.

Turnaj bude probíhat od 14 hodin na beach volejbalových kurtech 23. 8. 2022


Sportmanie Plzeň 2022 - Krašovská stage
15. 8. 2022

Stanoviště 23 bude letos patřit Krašovská Aktivity centrum Plzeň a jejich Krašovská stage. Hlavní pódium je pro letošní rok věnované exhibicím a prezentaci účastnících se sportovních klubů.

Program Krašovské bude velkolepý! Posuďte sami.


Krašovská stage

Autogramiáda v pondělí 22. 8. od 16:30!
11. 8. 2022

Je to 💣 Oba individuální účastníci zimních olympijských her z Pekingu, kteří reprezentují město Plzeň se představí na Sportmanii Plzeň. Lyžaři ⛷️Luděk Šeller a ⛷️Tereza Nová dorazí na autogramiádu v pondělí 22. 8. od 16:30!

Upozornění na omezení v areálu Škoda sport park Plzeň
8. 8. 2022

V rámci příprav a průběhu Sportmanie Plzeň 2022 jsme nuceni ve Škoda sport parku a dotčené cyklostezce zavést omezení pohybu a provozu. Moc se omlouváme!


Doprovodná akce Sportmanie Plzeň - Běžecký závod
5. 8. 2022

Oslav konec léta v barvičkách a pomoz svým pohybem lidem, čekající na transplantaci kostní dřeně. Zdolej kdykoliv od 19. do 28.8. a kdekoliv 5 km a nebo se přidej k hromadným barevným běhům v 6 městech.

Zvedni se z gauče a pomáhej pohybem kdekoli a kdykoli v České republice i na Slovensku. Má to smysl! Naše celorepublikové běhy za poslední rok poslaly na dobrou více než 4 miliony Kč!


Běžecký závod

Doprovodná akce Sportmanie Plzeň - Cyklistický závod
4. 8. 2022

Ve dnech 20. až 28.8. si mohou děti projet cyklistický okruh o délce 700 metrů. Obsahuje sice několik míst, které prověří jejich zdatnost, ale jsme přesvědčení, že jej všechny děti zvládnou.

Okruh bude pro projetí přístupný každý den Sportmanie a všem, kteří dojedou do cíle, změříme čas. Vždy v 18:45 budou na centrálním pódiu vyhlášeni tři nejlepší za daný den (etapu) v každé kategorii. Děti mohou přijet na svém kole a přinést si vlastní přilbu, nebo jim oboje zapůjčíme.

V neděli 28. 8. 2022 od 11:00 (přihlášky do 10:00) Proběhne na mírně upravené trati (prodloužené na cca 1km) „Finálový závod“. Pojedeme rozjížďky, semifinále a finále.

Po skončení závodu opět na centrálním pódiu vyhlásíme výsledku jak Finálového závodu, tak celotýdenního etapového závodu.


Cyklistický závod

Merch Sportmanie Plzeň 2022
3. 8. 2022

Náměstek pro sport Roman Zarzycký má rád Plzeň odtajňuje letošní ceny do soutěží, které budete moci vyhrát v rámci letošní Sportmanie Plzeň. Dárky bude možné si samozřejmě koupit i po celou dobu trvání akce.

Napište nám pod příspěvek na Facebooku, který se vám líbí nejvíc? Na který si děláte vy nebo vaše děti zálusk? Hůlky a vějíř, lunch box, osuška, deštník, psací potřeby, srdíčko Pop it, ponožky, trička, rodinná hra Double, ledvinka anebo svítilna na cesty?


Promo akce Sportmanie Plzeň
3.8.2022

Sobota 6. 8. Škoda sport park Plzeň

Další porci sportovních stanovišť, možnost vyhrát dárky od města Plzně a informace k akci Sportmanie Plzeň po celý den, jak v místě konání srpnové Sportmanie, kde se uskuteční prestižní skateboardový pohár, tak v městském obvodu Plzeň – Lhota, kde se koná tradiční desetihodinová štafeta skládacích kol. Těšíme se na Vás!


Promo akce Sportmanie Plzeň
22.7.2022

V sobotu 23. 7. 2022 si přijďte užít sportovní den na Velký Bolevecký rybník. U pláže Ostende pro Vás připravíme lezeckou stěnu a obří Člověče, nezlob se! Těšit se na Vás budeme od 10 do 17 hodin.


Promo akce Sportmanie Plzeň
20.7.2022

Další promo akce Sportmanie Plzeň již tento pátek na nádvoří pivovaru. Budeme součástí poděkování Pavlovi Francouzovi za výhru v NHL a už se moc těšíme na Stanley Cup. Přivezeme stěnu se skluzavkou a obří člověče, nezlob se!

Sportovní den, koupaliště Stýskalky u Plzně
13.7.2022

Sportmanie Plzeň není jen o devítidenním sprnovém vrcholu ve Škoda sport parku na Slovanech, ale také o promo akcích, které celé prázdniny rozpohybují všechny návštěvníky různých kulturní a sportovních akcí. Již tuto neděli zavítá tým Sportmanie do obce Stýskaly, kde se kromě sportovních stanovišť představí místní Sbor dobrovolných hasičů nebo třemošenský hokejový klub HC Meteor Třemošná.


Roadshow Sportmanie Plzeňského kraje
24.6.2022

Reportáž s ohlédnutím za úspěšnou akcí Roadshow Sportmanie Plzeňského kraje, která se uskutečnila od 20. do 23. června 2022 v Rokycanech, Domažlicích, Tachově a Klatovech.
Celkem jsme rozdali na 5 tisíc medailí a rozpohybovali všechny školní celky v daných městech. Odpoledne byl o akce velký zájem ze strany veřejnosti. Místní kluby se ve svém městě představili veřejnosti, připravili ukázky na podiu a také provedly náborové aktivity.


Reportáž Galerie

Autocentrum Jan Šmucler - testovací jízdy
3.6.2022

V letošním roce na základě spolupráce s Autocentrem Jan Šmucler opět nabídneme i testovací jízdy.

V Sobotu 27.8. od 12:00 h. - VYZKOUŠEJTE SI MODELY ŠKODA iV.

Autocentrum Šmucler vás zve na den testovacích jízd ŠKODA iV. Vyzkoušejte na vlastní kůži tichou jízdu budoucnosti.


Sportmanie Plzeň 2022 v nové lokalitě
14.3.2022

Poprvé v nové lokalitě se uskuteční oblíbená největší sportovní akce v západočeské metropoli, Sportmanie Plzeň. Z důvodu revitalizace parku za OC Plzeň Plaza se přesouvá do sportovního areálu Škoda sport park Plzeň. Šestý ročník se bude konat od 20. do 28. srpna 2022

V letošním roce bude po dvouleté pauze zapříčiněné pandemií koronaviru opět i Roadshow Sportmanie Plzeňského kraje. V období od 20. do 23. června 2022 navštívíme Rokycany, Tachov, Domažlice, Klatovy. Dopolední program uzpůsobený žákům základních škol, kteří tyto sportovní akce navštíví v rámci školní docházky, odpolední program pro širokou veřejnost. Doufáme, že navážeme na loňské úspěšné ročníky a že Vás na jednotlivých akcích uvidíme!


Sportmanie Plzeň 2021 skončila
30.8.2021

Devítidenní maratón sportu za OC Plzeň Plaza v neděli odpoledne skončil. Šestý ročník Sportmanie Plzeň i přes nepřízeň počasí přilákal na sportoviště více než 36 000 lidí. Rozdáno bylo kolem 10 tisíc medailí. 🥇🥈🥉


Varianty testovní COVID
24.8.2021

👇 Aktuální informace o variantách testování a postup při samotestovnání.


Aplikace pro Android/iOS
21.8.2021

Je to tady, stahujte aplikaci pro mobilní telefony! 📱 🏅


Aplikace pro Android/iOS
20.8.2021

Omlouváme se všem, kterí neptrpělivě vyhlíží aplikaci pro telefony!
Společnost TechHeaven, která ji pro nás vyvíjí, nám ji zatím nedodala. Máme ovšem slíbeno, že bude zveřejněna během dnešního dne. Děkujeme za pochopení 🙏🏼

Ceník suvenýrů
20.8.2021

I letos si na Sportmánii Plzeň budete moci zakoupit zajímavé suvenýry.


Podmínky pro vstup do areálu Sportmanie Plzeň
19.8.2021

UPOZORŇUJEME všechny, kteří se chystají na Sportmanii Plzeň, že z důvodu platných vládních opatření budeme u vstupu kontrolovat tzv. „bezinfekčnost“. Je tedy nutné se prokázat certifikátem o dokončeném očkování, prodělané nemoci, nebo antigenním testem ne starším tři dny či PCR testem ne starším sedm dnů. U dětí platí tyto podmínky od 6 let věku.

V místě akce bude vždy od začátku otevírací doby až do 17:00 k dispozici testovací stan, kde je možno absolvovat antigenní test ze zdravotního pojištění, případně za 200 Kč pro samoplátce. Je nutné mít kartičku pojištěnce.

TĚŠÍME SE NA VÁS PŘI ZAHAJOVACÍM CEREMONIÁLU UŽ V SOBOTU 21.8. OD 17:55

Přehled autogramiád Sportmanie Plzeň
18.8.2021

V olympijském roce nesmí chybět na naší akci ani úspěšní čeští sportovci, zejména se vztahem k Plzni. Taktéž jsme znovu připravili autogramiády nejlepších plzeňských klubů.


Letní běh 2021
3.8.2021

👇 Kompletní propozice Letního běhu a on-line registrace


Líbí se Vám letošní medaile Sportmanie Plzeň?
30.7.2021

Medaile budou připraveny pro každého do 15 let pokud navštíví alespoň 10 stanovišť a nahraje si naši novou aplikaci místo dříve tradiční hrací karty. Aplikace bude k dispozici již brzy.
Věříme, že letošní barevné medaile rozveselý každého návštěvníka Sportmanie Plzeň 2021


Promo akce ke Sportmanii Plzeň 2021 zavítala do Rokycan i k Boleváku
30.7.2021

Za příjemného letního počasí se v minulém týdnu uskutečnily dvě promo akce na Sportmanii Plzeň 2021.


Promo akce ke Sportmanii Plzeň pokračují
14.7.2021

V sobotu 10.7. se uskutečnila další z promo akcí tentokrát na koupališti Stýskaly u Plzně. Rozpohybovali jsme přes 500 dětí. Kromě sportovních stanovišť mohli návštěvníci vidět ukázku sokolnictví a spousty dalších zajímavých doprovodných aktivit včetně autogramiády házenkářek DHC Plzeň Anny Šmrhové a Karin Řezáčové a reprezentantek ČR nebo účastníka olympijských her v Londýně 2012 Přemysl Švarc

Letní běh
13.7.2021

Rodinný běh na oslavu léta za účelem se zvednout z gauče a pomoci dobré věci.


Ranní cvičení pro seniory
23.6.2021

Harmonogram ranních rozcviček pro seniory


Promo akce Sportmanie Plzeň 2021
18.6.2021

Sportovní odpoledne s MO Plzeň 1

Nepřehlédněte první promo akci k chystané Sportmanii Plzeň 2021


Promo akce Sportmanie Plzeň 2021
17.6.2021

Přehled promoakcí Sportmanie Plzeň 2021


Varianta konání akce Sportmanie Plzeň 2021
8.6.2021

Letošní ročník Sportmanie Plzeň se uskuteční v klasické podobě, tj. v amfiteátru za OC Plzeň Plaza a přilehlém parku za řekou.


Přihlášení klubů na Sportmanii Plzeň 2021
7.6.2021

Odbor sportu, Smart Cities a podpory podnikání Vám nabízí možnost spolupráce při letošním ročníku Sportmanie Plzeň 2021.


Představení variant Sportmanie Plzeň 2021 podle budoucího epidemiologického vývoje
24.4.2021

Město Plzeň pečlivě monitoruje vývoj pandemické situace, vládních doporučení a restrikcí. V souladu s možnými omezeními pohybu, shromažďování či konání veřejných akcí jsme připravili náhradní variantu konaní letošní Sportmanie Plzeň.


Sportmanie Plzeň se na Vás těší příští rok
26.8.2020

Všem děkujeme za letošní účast, skvělou atmosféru a doufáme, že jste si na Sportmanii Plzeň našli ten pravý sport pro Vás a budete se pravidelně hýbat!

Příští rok se na Vás opět těšíme! Realizační tým Sportmanie Plzeň

Sportmanie Plzeň skončila, navštívilo ji téměř 50 tisíc lidí
24.8.2020

Od soboty 15. do neděle 23. srpna 2020 zavítalo na Sportmanii Plzeň 2020 do parku za OC Plaza Plzeň podle odhadu pořadatelů na 48 000 návštěvníků. Organizátoři udělili dětem do 15 let téměř 10 500 bronzových, stříbrných a zlatých medailí, které si děti musely vybojovat alespoň na deseti různých sportovištích. Medaile se daly jako puzzle spojit do jednoho pásu. Na stanovištích se vystřídalo kolem tří set trenérů a sportovců, kteří využili Sportmanii Plzeň k popularizaci sportu, získání nových zájemců do svých klubů a rozšíření členské základny.


Sportmanie Plzeň 2020 o víkendu vrcholí
22.8.2020

Dnes v 18 hodin naposledy odstartuje tradiční společný výběh v rámci akce Rozběháme Česko a také soutěžní běh na 500 metrů pro děti a na 5 km pro dospělé Rozběháme Sportmanii Plzeň. Výsledky téhle soutěže budou vyhlášeny na hlavním podiu zítra, v neděli 23. srpna.


Sportmanie Plzeň přináší klubům nové členy
21.8.2020

Několik stovek trenérů a sportovců využívá Sportmanii Plzeň k popularizaci sportu, získání nových zájemců do svých klubů a rozšíření členské základny.


Sportmanie Plzeň táhne
20.8.2020

Sportmanie Plzeň ve středu zaznamenala rekordní návštěvnost. Každý ze tří oddělených sektorů navštívilo přes čtyři tisíce lidí.


Sportmanie Plzeň vstupuje do druhé třetiny
18.8.2020

První třetina Sportmanie Plzeň 2020 nabídla vedle možnosti aktivního sportování také celou řadu vedlejších aktivit a za OC Plzeň Plaza zavítalo množství celebrit. Vedle manželů Kateřiny a Matta Emmonsových se přišli podívat třeba držitelé olympijských medailí házenkář Vladimír Jarý a hokejista Vladimír Bednář nebo bývalý legendární jezdec a mistr světa Formule 1 Mika Häkkinen.


Veřejná diskuze k plánované koncepci sportu 2030
17.8.2020

V pondělí 17.8. na podiu prezentoval Přemysl Švarc, vedoucí odboru sportu, Smart Cities a podpory podnikání pracovní verzi Koncepce sportu města Plzně do roku 2030. Cílem bylo vyslechnout si potřeby plzeňanů i sportovních klubů. Během diskuze se projednávala témata jako sportovní areál Lopatárna, zázemí pro rugbisty, americké fotbalisty či lukostřelce. Dále pozice města ve srovnání s ostatními ohledně financí do oblasti sportu.


Hokejisté Škody Plzeň budou rozdávat podpisy na Sportmanii Plzeň
17.8.2020

V pondělí 17. srpna od 16 do 17 hodin si můžete přijít pro podpis Vojtěcha Budíka, Jana Eberleho, Dominika Frodla a Michala Houdka.


Začala Sportmanie Plzeň. Návštěvníci si mohou vyzkoušet desítky sportů
17.8.2020

Slavnostní zahájení Sportmanie Plzeň se uskutečnilo v sobotu večer a předcházel mu koncert skupiny Verona. Na hlavní pódium pak dorazila pozdravit návštěvníky také několikanásobná olympijská medailistka, mistryně světa i Evropy Kateřina Emmons s manželem Matthewem a legendy Vladimír Bednář a Vladimír Jarý. "Sportmanie je fenomén, má obrovský rozměr. Plzeň je nejen město kultury, ale hlavně město sportu," prohlásil první náměstek primátora Roman Zarzycký (ANO).


Sportmanie Plzeň je i o legendách
6.8.2020

Na slavnostním zahájení budou mimo jiné Vladimír Jarý a Vladimír Bednář, ve středu od 16:00 pak Vladimír Bednář a Vladimír Haber. V pátek od 17:30 Jan Kůrka a Bohuslav Ebermann.

Všichni Vám rádi poskytnou autogram a budou připraveny i olympijské medaile!🥇

Hlavní sportovní hosty na zahájení odtajníme v pátek 14.8. dopoledne


Soutěž o dárkové balíčky!
5.8.2020

Na Facebooku Sportmanie Plzeň 2020 soutěžíme o dárkové balíčky!

1️⃣. Odpovězte do komentáře pod fotku, kdy a kde se koná letošní Sportmanie Plzeň 2020❓
2️⃣. Dejte like stránce Sportmanie Plzeň 2020.👍
3️⃣. Sledujte Sportmanie Plzeň na Instagramu.

Vítěze vylosujeme v pondělí 10.8.🥳 Zároveň vyhlásíme novou soutěž.😊

Rozběháme Sportmanii Plzeň
5.8.2020

Ve spolupráci s Rozběháme Česko z.ú. jsme pro Vás připravili jedinečnou běžeckou sportovní akci.

Za každý uběhnutý kilometr bude poskytnuto 10 Kč na charitativní účely.

Přidejte se k nám a pomáhejme společně!


Roadshow - Sportmanie Plzeň 2020
11.6.2020

Z důvodu pandemie koronaviru se v letošním roce 2020 neuskuteční oblíbená Sportmanie roadshow. Poslední červnové dny měla navštívit větší krajská města a přinést ochutnávku a pozvání na program Sportmanie Plzeň 2020.

Přehled sektorů - Sportmanie Plzeň 2020
29.5.2020

Přinášíme Vám schéma akce v letošním roce. Jednotlivé sektory nabídnou známá i nová stanoviště plná sportu, zábavy a požitku. Sektor v amfiteátru bude výhradně pro taneční a pohybové aktivity, a to včetně podia a doprovodného programu. Letos chystáme jako novinku kromě cvičení pro zaměstnance od 7 a 8 hodin ráno také cvičení pro seniory, a to každý všední den od 9:15. Cvičení bude zakončeno tematickou přednáškou. Každý den se znovu můžete těšit na zajímavé hosty, workshopy a vystoupení. To vše již od 15. srpna za OC Plzeň Plaza.


Sportmanie Plzeň 2020
3.3.2020

Odbor sportu, Smart Cities a podpory podnikání Vám nabízí možnost spolupráce při letošním ročníku Sportmanie Plzeň 2020. Letošní ročník se uskuteční od 15. do 23. 8. 2020 a to každý všední den od 14 do 20 hodin a o víkendech již od 10 hodin. Více..

Sportmanie Plzeň 2020
28.1.2020

I v letošním roce pro Vás chystáme jedinečný sportovní park pro rodiny s dětmi. Kromě sportovního programu se spoustou stanovišť zaměřený v letošním roce i na Olympijské hry Tokio 2020 s možností potkat její účastníky a navštívit edukativní zónu ve spolupráci s ČOV. Tentokrát akci zahájíme 15. srpna a v dohledné době Vám poskytneme další informace. Děkujeme za Vaši účast v minulých ročnících a všechny zveme na další rekordní rok.