Podporované sportovní akce | Sportovní Plzeň

 

 

Informace pro pořadatele závodů


Úvodem nám dovolte poděkovat za vaší organizační práci v roce 2020. Vážíme si vaší často dobrovolnické práce, která je zvláště v této pandemické době super důležitá, protože dlouhodobě motivujete občany všech věkových a zdravotních skupin ke zdravému životnímu stylu: k trénování a závodění. Chceme vás ujistit, že i pro představitele města Plzeň je to velmi zavazující. Pořadatelé závodů nás často žádají o dotace, povolení a jiné druhy podpory, více informací o žádosti finanční podpory je uvedeno zde. V roce 2021 vám nyní navíc nabízíme pro vás a pro vaše klienty - závodníky nový druh podpory. Ve spolupráci s tuzemským výrobcem sportovní technologie Orgsu.com jsme pro vás připravili něco inovativního a věříme, že pro mnohé z vás bude tato služba přínosná, dodá vám klid a pořádek v období připrav i realizace.

Orgsu.com je nová česká informační technologie, která umožňuje efektivní spolupráci mezi městem, vámi pořadateli a také firmami časomíry. Jen krátké představení: tato technologie je novou generací řešení, která jsou provozovaná pro potřeby jak české triatlonové asociace, tak svazu lyžařů ČR. Orgsu je například využitá pro podporu webů pro registrace nejprestižnějšího triatlonu czechman.cz, pro registrace a měření výsledků swimruntour.cz nebo pro registrace a měření závodů Mizuno trail runing cup v roce 2021.

Nyní vám tedy nabízíme, že si můžete sami zaregistrovat svůj profil pořadatele a sami si administrovat své závody. S touto administrací vám pomůžeme jak online, tak jsme pro vás připravili pracovní seminář. Jeho konání bude záviset na Vašem zájmu a uskutečnilo by se během prvního čtvrtletí roku 2021. Přihlášky na vaše závody se tak mohou prodávat v kalendáři podporovaných akcí.

Město Plzeň vám se svými dodavateli zajistí tuto službu zdarma, tedy za využití software nebudete muset platit žádný licenční poplatek. Pokud sami zvládnete přiřadit startovní čísla, provést registraci na místě (budete potřebovat alespoň 1 počítač připojený k internetu) a výsledky zvládnete změřit sami pomocí mobilních aplikací, pak již nic dalšího nepotřebujete. Službu Orgsu technologie budete mít zdarma, jak pro registrace na místě, tak pro měření. Pokud budete chtít změřit výsledky pomocí profi výsledkové firmy, pak vám to technologie Orgsu.com umožní, ale tuto firmu si již budete muset objednat navíc, nad rámec této městem hrazené služby. Tento režim bude platný pro rok 2021, kdy jej na konci roku vyhodnotíme. Důležité je, že technologie Orgsu.com vám umožní pořádat jak hromadný závod, tak závody individuální podle aktuální epidemiologické situace. Přepnutí mezi oběma režimy je jedno tlačítko v administraci eventu.

Na stránkách sport.plzen.cz pak budete mít k dispozici kalendář takto podporovaných závodů, startovní a výsledkové listiny. Přihlášení závodníků předem vám zkrátí fronty na místě akce / závodu. Závodníci mají svůj login a profil atleta k dispozici zde. Systém vám umožní startovat závodníky hromadně, ve vlnách nebo individuálně. K dispozici máte závody klasické, nebo multisporty, které mají více disciplín a pak také závody etapové - to vše buď pro jednotlivce nebo i pro týmy.

Pokud nebudete trvat na profi měření, pak plně vystačíte s měřením pomocí Orgsu apky, což vám umožní měřit na libovolném počtu mezičasů, sledovat výsledky online zde na webu (nebo i zároveň na webu závodu) a pak tisknout výsledky včetně log vašich sponzorů.

Pokud budete mít dotaz na formu spolupráce, nebo ohledně registrace, tak nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese sport@plzen.cz, nebo na kontakty uvedé na stránce Dokumenty. Detaily pro administraci vašich závodů jsou ke stažení po dokončení vaší registrace ředitele závodu. V případě dalších dotazů, které souvisí s technologií Orgsu, pak neváhejte a pište na info@orgsu.com.