Informace o platebních metodách | Sportovní Plzeň

 

 

Informace o platebních metodách


Zakoupení startovného proveďte pomocí Přihlášení k závodu v Kalendáři podporovaných akcí. Nový účet atleta můžete vytvořit také na stránce Přihlášení atleta

Abychom Vás mohli zařadit na startovní listinu konkrétní sportovní akce, je nutné platbu provést prostřednictvím platební brány k tomuto určené. Platby za startovné zaslané převodem přímo na účty pořadatele nebudou párovány s Vaší registrací a nejpozději do čtrnácti pracovních dnů budou vráceny na bankovní účet odesílatele.

Pokud se Vám z nějakého důvodu nepodaří platbu startovného dokončit, naleznete tuto nedokončenou objednávku v sekci Obchodování > Moje objednávky na stránce Přihlášení atleta, kde můžete platbu opakovat, nebo zvolit jinou metodu platby. Předpokladem je předchozí úspešná registrace atleta.

V případě problémů, nebo nejasností nás kontaktuje E-mailem, nebo pomocí Messengeru.


Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267