První přátelské utkání na soustředění v Rakousku odehráli viktoriáni proti Altachu. V Silberstadt Areně ve Schwazu první poločas gól nenabídl, v tom druhém se o jediný přesný zásah postaral po rohu Miroslava Káčera francouzský útočník v barvách Viktorie Jean-David Beauguel.

Viktoriáni začali aktivně a od úvodní minuty se snažili o útočné akce. V dobré pozici se v 19. minutě po rohu Aleše Čermáka ocitl Luděk Pernica, jeho hlavička šla ale mimo. Stejně jako na druhé straně šance Andersona, který zakončoval po propadnutí míče za obranu. Pár minut nato musel ze hry kvůli zranění Ondřej Mihálik, na hřišti ho tak nahradil Jan Kopic. Ten měl dobrou šanci 10 minut před koncem poločasu, ale branku zblízka přestřelil.

Do druhé půle vyslal trenér Guľa hned sedm nových hráčů. V 58. minutě znovu hlavičkoval Luděk Pernica, tentokráte po rohu Káčera, ale bohužel mířil mimo. Šest minut nato se už viktoriáni radovali. Káčer zahrával další roh a našel přímo hlavu Jeana-Davida Beauguela, který překonal Jakoba Odehnala v brance soupeře, čeští vicemistři vedli 1:0.

Na druhé straně pak musel dávat pozor Aleš Hruška, který výborně vyrazil střelu Emira Karice. V 77. minutě hlavičkoval Beauguel nepřesně po centru Milana Havla, který krátce nato po pasu střídajícího Ba Louy ve skluzu zakončoval jen do gólmana Jakoba Odehnala. V závěru měli viktoriáni ještě šanci z brejku, Jan Kopic jej vzal na sebe, zakončení se mu ale nepovedlo.

Další gól už v Silberstadt Areně nepadl, svěřenci trenéra Adriana Guľy tak porazili Altach 1:0.