Program - Sportmanie Plzeň - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Program Sportmanie Plzeň 2022

Odbor sportu Magistrátu města Plzně - 30. 8. 2022

Krašovská stage
Stanoviště 23

Moderovali: Michal Křížek, Zbyněk Janíček a Michal Misty

Sobota
20. srpna

10:00 - 12:00

Kangoo Jumps - soutěže na skákacích botách

12:00 - 13:30

REPRODUKOVANÁ HUDBA

13:30 - 14:00

Soutěže o ceny

14:00 - 15:00

FBŠ Slavia Plzeň - florbalové soutěže

15:00 - 17:00

Taneční škola Dance Nation - disco dance

19:00 - 20:00

Afterparty s Eternal Movements

Moderovali: Michal Křížek, Zbyněk Janíček a Michal Misty

Neděle
21. srpna

10:00 - 12:00

Kangoo Jumps - soutěže na skákacích botách

12:00 - 13:30

REPRODUKOVANÁ HUDBA

13:30 - 14:00

Soutěže o ceny

14:00 - 15:00

FBŠ Slavia Plzeň - florbalové soutěže

15:00 - 17:00

Eternal Movements - street dance

17:00 - 18:00

Taneční škola Dance Nation - disco dance

18:00 - 19:00

Jumping Krašovská Team

19:00 - 20:00

JiuJitsu Plzeň - jiujitsu

Moderovali: Michal Křížek, Zbyněk Janíček a Michal Misty

Pondělí
22. srpna

14:00 - 14:30

Kangoo Jumps - skákací boty

14:30 - 15:00

Příprava fotbalového turnaje

15:00 - 18:00

Brazilská fotbalová škola - otevřený turnaj ve fotbalových arenách

18:00 - 20:00

Eternal Movements - street dance

Moderovali: Michal Křížek, Zbyněk Janíček a Michal Misty

Úterý
23. srpna

14:00 - 14:30

Kangoo Jumps - skákací boty

14:30 - 16:00

TheFresh Studio - street dance

16:00 - 17:00

Taekwon-do Club NARAMA Plzeň - taekwondo

17:00 - 18:00

Jumping Krašovská Team

18:00 - 20:30

Tanec v Plzni - tančírna

Moderovali: Michal Křížek, Zbyněk Janíček a Michal Misty

Středa
24. srpna

14:00 - 14:30

Kangoo Jumps - skákací boty

14:30 - 15:00

Adéla Vorlíčková - groove dance

15:00 - 17:00

Aikido Plzeň - aikido

17:00 - 18:00

Jumping Krašovská Team

18:00 - 19:00

Dance Expression - contemporary

19:00 - 20:00

Club karate Plzeň - karate

Moderovali: Michal Křížek, Zbyněk Janíček a Michal Misty

Čtvrtek
25. srpna

14:00 - 14:30

Kangoo Jumps - skákací boty

14:30 - 15:30

Veronika Pašková - Port de Bras

15:30 - 17:00

Yaksha Gym - Thai box a kickbox

17:00 - 18:00

Jumping Krašovská Team

18:00 - 19:00

Veronika Drožďová - Kruhový trénink

19:00 - 20:00

TheFresh Studio - street dance

Moderovali: Michal Křížek, Zbyněk Janíček a Michal Misty

Pátek
26. srpna

14:00 - 14:30

Kangoo Jumps - skákací boty

14:30 - 15:30

Aikido Plzeň - aikido

15:30 - 17:00

TheFreshStudio - street dance

17:00 - 18:00

Jumping Krašovská Team

18:00 - 19:00

Fakultní nemocnice Plzeň - Moderní metoda ACT v praxi

19:00 - 20:00

Dance by Anet - taneční party ve stylu charge dance

Moderovali: Michal Křížek, Zbyněk Janíček a Michal Misty

Sobota
27. srpna

10:00 - 12:00

Kangoo Jumps - soutěže na skákacích botách

12:00 - 13:30

REPRODUKOVANÁ HUDBA

13:30 - 14:00

Soutěže o ceny

14:00 - 15:30

Parkour Academy Plzeň - parkour

15:30 - 17:00

Unique Plzeň - disco a latino

17:00 - 18:00

Yaksha Gym - Thai box a kickbox

18:00 - 20:00

Krašovská Jumping Party - Girls vs. Boys

Moderovali: Michal Křížek, Zbyněk Janíček a Michal Misty

Neděle
28. srpna

10:00 - 12:00

Kangoo Jumps - soutěže na skákacích botách

12:00 - 13:30

REPRODUKOVANÁ HUDBA

13:00 - 14:00

Soutěže o ceny

14:00 - 15:30

Parkour Academy Plzeň - parkour

15:30 - 16:30

Jumping Krašovská Team


Sportmánie Plzeň 2022 skončila!


Pro ohlédnutí se za letošním ročníkem navštivte Galerii a Články, nebo také:


Děkujeme za účast!