Denní
program
Sportmanie Plzeň 2021

Odbor sportu, Smart Cities a podpory podnikání MMP - 30. 8. 2021

21. 8. 22. 8. 23. 8. 24. 8. 25. 8. 26. 8. 27. 8. 28. 8. 29. 8.

Hlavní program moderují:
Michal Křížek, Zbyněk Janíček a Michal Misty

Sobota
21. srpna

10:00

Kangoo Jumps skákací boty - soutěže pro děti

11:00

Socatots - sport pro nejmenší

12:00

Reprodukovaná hudba

13:30

Soutěže o ceny

14:00

Kangoo Jumps - skákací boty

14:30

AE Klub Lady Plzeň

15:00

Dance Company Twin - RnB a taneční mix

15:30

Brazilská fotbalová škola

16:00

Yaksha Gym Plzeň - kickbox a thaibox

16:30

Eternal Movements - street dance

17:00

Jumping Krašovská Team

17:40

In Motion Academy - parkour

17:55

Zahájení Sportmanie Plzeň 2021

18:20

Sportmanie Flashmob

18:30

Žongléros ansámbl - párová akrobacie GEOMETRIX

19:00

DJ LPD

Aktivity
u pódia

do 17:00

Testování hrazené ze zdravotního pojištění

17:00

Autogramiáda - Andrea Sestini Hlaváčková

Neděle
22. srpna

Den s MO Plzeň 7

10:00

Kangoo Jumps skákací boty - soutěže pro děti

11:00

Dance Company Twin - RnB a taneční mix

11:30

Šachová simultánka - rozhovor

12:00

Reprodukovaná hudba

13:30

Soutěže o ceny

14:00

Kangoo Jumps - skákací boty

14:30

Gorily Plzeň - florbalové soutěže

15:00

Bodyforming s Veru

15:30

Talentové centrum tance Storm Ballet

16:00

Aikido Plzeň

16:30

Eternal Movements - street dance

17:00

Jumping Krašovská Team

17:30

Den s MO Plzeň 7

18:00

Pilsen Jaguars Cheerleaders

18:30

In Motion Academy - parkour

19:00

DJ BEAT

Aktivity
u pódia

10:00

Šachová simultánka

10:30

Autogramiáda - Barbora Strýcová

15:00

Autogramiáda - Radek Šlouf

15:00

Autogramiáda - Josef Dostál

15:30

Autogramiáda - Kristýna Horská

16:00

Autogramiáda - Marcela Joglová

do 17:00

Testování hrazené ze zdravotního pojištění

Pondělí
23. srpna

Den s MO Plzeň 4

14:00

Soutěže o ceny

14:30

Kangoo Jumps - skákací boty

15:00

Škola bojových umění Narama - kickbox

15:30

Aikido Plzeň

16:00

Den s MO Plzeň 4 - slovo starosty Tomáše Soukupa a předání cen oceněným sportovcům a osobnostem

16:30

Taneční škola Dance Nation - disco dance

17:00

Jumping Krašovská Team

17:30

FN Plzeň - Zdravé dýchání

18:00

Eternal Movements - street dance

18:30

Twerkies

19:00

DJ BEAT

Aktivity
u pódia

16:00

Autogramiáda - Tereza Hrochová

16:00

Autogramiáda - Kristiina Mäki

16:30

Autogramiáda - HC Škoda Plzeň

do 17:00

Testování hrazené ze zdravotního pojištění

Úterý
24. srpna

Den s MO Plzeň 8

14:00

Socatots - sport pro nejmenší

14:30

Kangoo Jumps - skákací boty

15:00

Dance Company Twin - RnB a taneční mix

15:30

Brazilská fotbalová škola

16:00

Škola bojových umění Narama - karate

16:30

Victoria Talent Academy - contemporary art a jazz dance

17:00

Jumping Krašovská Team

17:30

Den s MO Plzeň 8

18:00

Pilsen Jaguars Cheerleaders

18:15

AE Klub Lady Plzeň

18:30

Tanec v Plzni - workshop

19:30

Tanec v Plzni - tančírna

Aktivity
u pódia

15:00

Autogramiáda - Michal Schlegel

16:00

Autogramiáda - SK Interobal Plzeň

do 17:00

Testování hrazené ze zdravotního pojištění

17:30

Autogramiáda - FC Viktoria Plzeň

Středa
25. srpna

Den s MO Plzeň 2

14:00

Eternal Movements - street dance

14:30

Kangoo Jumps - skákací boty

15:00

Roller Gang Plzeň - kolečkové brusle

15:30

FBŠ Slavia Plzeň - florbalové nájezdy

16:00

Yaksha Gym Plzeň - kickbox a thaibox

16:30

Taneční škola Dance Nation - disco dance

17:00

Jumping Krašovská Team

17:30

Den s MO Plzeň 2 - slovo místostarostky Evy Trůkové a předání cen oceněným sportovcům

18:00

Tanec a hudba západní Afriky

18:30

Taneční studio Dominique - lady salsa

19:00

DJ LPD

Aktivity
u pódia

16:00

Autogramiáda - Talent tým Plzeňského kraje

16:30

Autogramiáda - Marie Horáčková

do 17:00

Testování hrazené ze zdravotního pojištění

17:00

Autogramiáda - Pavel Francouz

17:00

Autogramiáda - HC Škoda Plzeň

17:30

Autogramiáda - DHC Plzeň

do 19:00

Samotestování ze slin v ceně 40 Kč

Čtvrtek
26. srpna

Den s MO Plzeň 5, 9, 10

14:00

Brazilská fotbalová škola - otevřený turnaj ve fotbalové aréně

16:30

Příprava divadla

17:00

Divadlo SPEJBLA A HURVÍNKA - hra Nezvaný host

19:00

Nevidomý DJ JJ

Aktivity
u pódia

16:00

Autogramiáda - AK Škoda Plzeň

16:00

Autogramiáda - Jan Šefl

do 17:00

Testování hrazené ze zdravotního pojištění

18:00

Autogramiáda - Triatlon Plzeň

do 19:00

Samotestování ze slin v ceně 40 Kč

Pátek
27. srpna

Den s MO Plzeň 1

14:00

Zahájení Dne s MO Plzeň 1 - starostka + vedení obvodu

14:30

Kangoo Jumps - skákací boty

15:00

slovo starostky MO Plzeň 1 - Heleny Řežábové a ocenění Madlenky Sailerové

15:30

HC Pilsen Wolves - hokejové soutěže s vlkem Chlupem

15:55

Ocenění chlapce za záchranu života - Jakub König

16:00

Aikido Plzeň

16:25

Nejmladší Čech okolo Čech – ocenění Tomáše Kučvy

16:30

Den s MO Plzeň 1 - předání cen oceněným sportovcům

17:00

Jumping Krašovská Team

17:30

Victoria Talent Academy - contemporary art a jazz dance

18:00

Blue Wings Cheerleaders

18:15

Twerkies

18:30

Taneční studio Dominique - lady salsa

19:00

DJ LPD

Aktivity
u pódia

16:00

Autogramiáda - RGA - regionální golfová akademie

do 17:00

Testování hrazené ze zdravotního pojištění

do 19:00

Samotestování ze slin v ceně 40 Kč

Sobota
28. srpna

Den s MO Plzeň 3

10:00

Kangoo Jumps skákací boty - soutěže pro děti

11:00

Dance Company Twin - RnB a taneční mix

12:00

Reprodukovaná hudba

13:30

Soutěže o ceny

14:00

Letní běh - představení závodu

14:30

Letní běh - start běhu na 2,5 / 5 / 7,5km, běh nezávodní se zážitkovými stanovišti (barvičky, pěna, překážky)

14:35

MZ Dance Team Plzeň - společenské tance

15:00

Unique Plzeň - disco a latino dance

15:30

FBC Plzeň

15:50

Den s MO Plzeň 3 - předávání cen oceněným sportovcům

16:05

Letní běh - předání cen

16:30

Sportmanie Flashmob

17:00

Sportmanie Jumping Party

18:00

Blue Wings Cheerleaders

18:15

Twerkies

18:30

Yaksha Gym Plzeň - kickbox a thaibox

19:00

DJ LPD

Aktivity
u pódia

do 17:00

Testování hrazené ze zdravotního pojištění

do 19:00

Samotestování ze slin v ceně 40 Kč

Neděle
29. srpna

Den s MO Plzeň 6

10:00

LUTIC RUN - start závodu

10:30

Kangoo Jumps skákací boty - soutěže pro děti

11:30

MZ Dance Team Plzeň - společenské tance

12:00

Reprodukovaná hudba

13:30

LUTIC RUN - ukončení závodu a vyhodnocení

14:00

Parkour Academy Plzeň

14:30

Euro Floorball Tour show

15:00 - 16:00

DJ BEAT + Pěnová show

Aktivity
u pódia

do 15:00

Testování hrazené ze zdravotního pojištění

do 15:00

Samotestování ze slin v ceně 40 Kč