Denní program - Sportmanie Plzeň - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Denní
program
Sportmanie Plzeň 2020

Odbor sportu, Smart Cities a podpory podnikání MMP - 26. 8. 2020

Sobota
15. srpna

10:00

Vodní bomby

11:00

Helena Böhmova TS Hely - Pilates Clinic

11:30

Kart arena - závodní simulátor

12:00

REPRODUKOVANÁ HUDBA

13:00

Ukázka a workshop afrického tance

13:30

AtomGym a ateliér Kirké - přehlídka netradičního sportovního oblečení

13:50

Kangoo Jumps Krašovská - skákací boty

14:20

Aikido Plzeň

14:45

Dance Company Twin - street dance

15:15

Parkour Academy Plzeň

15:45

Yaksha Gym Plzeň - kickbox a thaibox

16:15

Taneční škola Dance Nation - disco dance

17:00

Talentové centrum tance Storm Ballet Pilsen Jaguars Cheerleaders, Taneční škola Filip Gregoriades, In Motion Academy - parkour show

17:30

hlavní host Verona

18:00

Zahájení Sportmanie Plzeň 2020

18:30

Krašovská Jumping party

Neděle
16. srpna


Den s MO Plzeň 5 a Plzeň 10

10:00

Vodní bomby

11:00

Brazilská fotbalová škola - základní fotbalové dovednosti

11:30

Kart arena - závodní simulátor

12:00

REPRODUKOVANÁ HUDBA

13:30

AtomGym a ateliér Kirké - přehlídka netradičního sportovního oblečení

14:00

Roller Gang Plzeň - taneční vystoupení na kolečkových bruslích

14:30

JiuJitsu Plzeň

15:00

Gymnastky DDM Stod

15:30

Parkour Academy Plzeň

16:00

Blue Wings cheerleaders

16:30

Victoria Talent Academy - art a centemporary

17:00

Jumping Krašovská Team

17:30

Fakultní nemocnice Plzeň - Zdravá chůze = zdravé nohy (a možná i krásné)

18:00

Taneční studio Dominique - muzikálový tanec

18:30

Twerkies

19:00

DJ LPD

Pondělí
17. srpna


Den s MO Plzeň 1

14:00

Kangoo Jumps Krašovská - skákací boty

14:30

Aikido Plzeň

15:00

Dance Company Twin - street dance

15:30

Parkour Academy Plzeň

16:00

Pilsen Jaguars Cheerleaders

16:30

Unique Plzeň - disco, latina

16:50

Den s MO Plzeň 1 - slovo starostky Heleny Řežábové

17:00

Jumping Krašovská Team

17:30

Veřejné projednání návrhu Koncepce sportu města Plzně do roku 2030, Přemysl Švarc

18:00

Taneční škola Filip Gregoriades - latinskoamerické tance

18:30

Aerobik klub LADY

19:00

DJ LPD

Aktivity u pódia

16:00-17:00

Autogramiáda HC Škoda Plzeň

Úterý
18. srpna


Den s MO Plzeň 2

14:00

Kangoo Jumps Krašovská - skákací boty

14:30

JiuJitsu Plzeň

15:00

Talentové centrum tance Storm Ballet - art dance, contemporary dance

15:30

Pohybové studio J&A - gymnastický aerobic

15:45

Den s MO Plzeň 2

16:00

Team JRT Sports, z.s. - fotbalové a všesportovní dovednosti

16:30

Victoria Talent Academy - art a centemporary

16:50

Rozhovor s mistryní ČR Simonou Spěšnou a Milanem Spěšným

17:00

Jumping Krašovská Team

17:30

AK Škoda Plzeň - rozhovory s medailisty z MČR

18:00

Taneční studio Dominique - muzikálový tanec

18:30

Tanec v Plzni - workshop

19:30

Tanec v Plzni - tančírna

Aktivity u pódia

16:45-17:00

MS Bike Academy

Středa
19. srpna


Den s MO Plzeň 4

14:00

Roller Gang Plzeň & Prague City Roller Derby kontaktní sport na kolečkových bruslích

14:30

Aikido Plzen

15:00

Dance Company Twin - street dance

15:30

Brazilská fotbalová škola - street football arena

15:50

Fitdancesport - Poledance

16:05

Den s MO Plzeň 4 - předání cen nejlepším mládežnickým sportovcům roku 2019 + slovo starosty Tomáše Soukupa

16:30

Taneční škola Dance Nation - disco dance

17:00

Jumping Krašovská Team

17:30

Jan Janoušek - Kyneziotape prakticky

18:00

Dance Expression - contemporary dance

18:30

Aerobik klub LADY

18:40

Twerkies

18:45

DanceFlow - bachata

19:00

DJ LPD

Aktivity u pódia

14:00-18:00

Fitdancesport – poledance

16:00-16:45

Autogramiáda Talent tým Plzeňského kraje

Čtvrtek
20. srpna


Den s MO Plzeň 6

14:00

Kangoo Jumps Krašovská - skákací boty

14:30

JiuJitsu Plzeň

15:00

Helena Böhmova TS Hely - Pilates Clinic

15:30

FBŠ Slavia Plzeň - florbalové soutěže + nájezdy

16:00

Škola bojových umění Narama - karate

16:30

Victoria Talent Academy - art a centemporary

17:00

Jumping Krašovská Team

17:30

Point 14, z.ú. – přednáška

18:00

Eternal Movements - street dance

18:30

Tanec v Plzni - workshop

19:30

Tanec v Plzni - tančírna

Pátek
21. srpna


Den s MO Plzeň 3

14:00

HC Pilsen Wolves - hokejové soutěže s vlkem Chlupem

14:30

Aikido Plzen

15:00

Yaksha Gym Plzeň - kickbox a thaibox

15:30

Brazilská fotbalová škola Honza Weber - freestylová show

16:00

hudební vystoupení - Silvie Matičková

17:00

Jumping Krašovská Team

17:30

Den s MO Plzeň 3 slovo starosty Davida Procházky, exhibice ve stolním tenise s Jindrou Panským

18:00

Eternal Movements - street dance

18:30

Aerobik klub LADY

19:00

DJ LPD

Aktivity u pódia

17:00-18:30

Prezentace vozidel IZS včetně prohlidky

Sobota
22. srpna


Den s MO Plzeň 7

10:00

Vodní bomby

10:30

HC Pilsen Wolves - hokejové soutěže s vlkem Chlupem

11:00

Brazilská fotbalová škola základní fotbalové dovednosti

11:30

Dance Expression - contemporary dance

12:00

REPRODUKOVANÁ HUDBA zvuková - zkouška Moodshake

13:00

Škola bojových umění Narama - kickbox

13:30

MZ Dance Team Plzeň - společenské tance

14:00

Baby Basket Academy Plzeň - basketbalové soutěže

14:30

FBC Plzeň - florbal freestyle

15:00

Yaksha Gym Plzeň - kickbox a thaibox

15:30

hudební skupina Moodshake

16:30

Taneční škola Dance Nation - disco dance

17:00

Jumping Krašovská Team

17:30

TJ Zdravotně postižených Halma - prezentace paralympijského sportu boccia

18:00

Eternal Movements - street dance

18:30

Aerobik klub LADY

Neděle
23. srpna

10:00

Vodní bomby

10:30

HC Pilsen Wolves - hokejové soutěže s vlkem Chlupem

11:00

Eternal Movements - street dance

11:30

JiuJitsu Plzeň

12:00

REPRODUKOVANÁ HUDBA

13:00

Škola bojových umění Narama - karate

13:30

MZ Dance Team Plzeň - společenské tance

14:00

Baby Basket Academy Plzeň - basketbalové soutěže

14:30

Jumping Krašovská Team

15:00

vyhlášení výsledků běhu Rozběháme Sportmanii Plzeň

15:30

DJ LPD