Program Sportmanie Plzeň 2023
Odbor sportu MMP - 21. 8. 2023
Moderátoři: Vladimír Šťovíček a Stanislav Jurík
Sobota
12. srpna
10:00
Úvodní slovo
10:15
Longboardový svaz ČR z.s.
10:30
Hockey club 1970 Bolevec, z.s
10:45
FbC Plzeň z.s.
11:00
Dodgeball Club Pilsen Beasts
11:15
Soutěž
11:30
KartArena Plzeň
11:45
Západočeský badmintonový svaz, z.s.
12:00
František Maršálek
12:15
Soutěž
12:30
Karatedó Steklý, z.s.
12:45
SK Dominique Plzeň z.s.
13:00
JUMP FAMILY s.r.o.
13:15
Soutěž
13:30
Sportovní klub Radbuza Plzeň, z.s.
13:45
Beach Service club z.s.
14:00
Autogramiáda AK Škoda Plzeň
14:15
Potápěčský klub OSAC p.s.
14:30
Společnost Podané ruce o.p.s
14:45
Soutěž
15:00
KRASOBRUSLAŘSKÝ KLUB ZÁPAD, z.s.
15:15
Česká asociace Sport pro všechny, z.s.
15:30
Bikeheart z. s.
15:45
Plzeňské mažoretky z.s.
16:00
BK Lokomotiva Plzeň
16:15
Totem, z.s.
16:30
SK Dominique Plzeň z.s.
16:45
Ocenění medailistů z Olympiády dětí a mládeže
18:30
Popcornová párty
19:00
Soutěž
19:15
TJ Slavoj Plzeň z.s.
19:30
Fénix Plzeň OCR, Ninja a Survivalrun sporty Plzeň z. s.
19:45
Finální slovo - pozvánka na další den
Moderátoři: Vladimír Šťovíček a Stanislav Jurík
Neděle
13. srpna
Den s MO Plzeň 5 a 10
10:00
Úvodní slovo - shrnutí předchozího dne
10:15
HC Meteor Třemošná z.s.
10:30
RACKET SPORTS PLZEŇ, z.s.
10:40
Fénix Plzeň OCR, Ninja a Survivalrun sporty Plzeň z. s.
11:00
Městská policie Plzeň
11:15
Soutěž
11:30
Hry bez hranic, z.s.
11:45
Triatlon Plzeň, z.s.
12:00
BK Lokomotiva Plzeň
12:15
Soutěž
12:30
Šachový klub 64 Plzeň, z.s.
12:45
SK Dominique Plzeň z.s.
13:00
DHC Plzeň z.s.
13:15
Soutěž
13:30
TJ Slavoj Plzeň z.s.
13:45
Beach Service club z.s.,
14:00
Frisbee Ultimate team Plzeň
14:15
Dodgeball Club Pilsen Beasts
14:30
HBC Plzeň, z.s.
14:45
Soutěž
15:00
Autodráha Carrera
15:15
Sportovní klub INTEROBAL PLZEŇ, z.s.
15:30
Autogramiáda SK INTEROBAL PLZEŇ
15:45
KartArena Plzeň
16:00
UNIQUE Plzeň z.s.
16:15
Atletický klub Škoda Plzeň z. s.
16:30
SK Dominique Plzeň z.s.
16:45
Soutěž
17:00
Plzeňské mažoretky z.s.
17:15
Zažij hrdost! Daruj krev pro FN Plzeň!
17:30
Potápěčský klub OSAC p.s.
17:45
Česká asociace Sport pro všechny, z.s.
18:00
Západočeský badmintonový svaz, z.s.
18:15
Karatedó Steklý, z.s.
18:30
FbC Plzeň z.s.
18:45
Soutěž
19:00
Hockey club 1970 Bolevec, z.s
19:15
Sportovní klub Radbuza Plzeň, z.s.
19:30
Hry bez hranic, z.s.
19:45
Finální slovo - pozvánka na další den
Moderátoři: Vladimír Šťovíček a Stanislav Jurík
Pondělí
14. srpna
Den s MO Plzeň 4
14:00
Úvodní slovo - shrnutí předchozího dne
14:15
Slavnostní slovo vedení Městského obvodu Plzeň 4
14:30
HC Meteor Třemošná z.s.
14:45
Soutěž
15:00
Ocenění sportovců MO Plzeň 4
15:15
Městská policie Plzeň
15:30
Autogramiáda Marie Horáčková
15:45
Tělocvičná Jednota Sokol Plzeň Letná
16:00
Eternal Movements - Street Dance Plzeň
16:15
František Maršálek
16:30
SK Dominique Plzeň z.s.
16:45
Soutěž
17:00
Česká asociace Sport pro všechny, z.s.
17:15
JUMP FAMILY s.r.o.
17:30
Bikeheart z. s.
17:45
Sportovní klub INTEROBAL PLZEŇ, z.s.
18:00
Atletický klub Škoda Plzeň z. s.
18:15
Sportovní klub Radbuza Plzeň, z.s.
18:30
Frisbee Ultimate team Plzeň
18:45
Soutěž
19:00
Triatlon Plzeň, z.s.
19:15
Společnost Podané ruce o.p.s.
19:30
Snow Rockets z.s.
19:45
Finální slovo - pozvánka na další den
Moderátoři: Vladimír Šťovíček a Stanislav Jurík
Úterý
15. srpna
Den s MO Plzeň 7 a 8
14:00
Úvodní slovo - shrnutí předchozího dne
14:15
Pilsen Patriots, z.s.
14:30
TALENT PLZEŇ při Bolevecké základní škole, z.s.
14:45
Soutěž
15:00
RGA Greensgate z.s.
15:15
Beach škola Plzeň, z.s.
15:30
FBŠ SLAVIA Plzeň, z. s.
15:45
BC BIOSYSTEM PLZEŇ z.s.
16:00
FitClub
16:15
Škola bojových umění Narama, z.s.
16:30
SK Dominique Plzeň z.s.
16:45
Soutěž
17:00
Slavnostní slovo vedení Městského obvodu Plzeň 8
17:15
Autogramiáda FC Viktoria Plzeň
17:30
FC Viktoria Plzeň, a.s.
17:45
Tělovýchovná jednota Plzeň-Litice z.s.
18:00
Skillgames.cz
18:15
Blue Wings Cheerleaders
18:30
Longboardový svaz ČR z.s.
18:45
Soutěž
19:00
Západočeský badmintonový svaz, z.s.
19:15
ČSS, z.s.- sportovně střelecký klub Dukla Plzeň
19:30
Tělocvičná Jednota Sokol Plzeň Letná
19:45
Finální slovo - pozvánka na další den
Moderátoři: Vladimír Šťovíček a Stanislav Jurík
Středa
16. srpna
Den s MO Plzeň 2
14:00
Úvodní slovo - shrnutí předchozího dne
14:15
Slavnostní slovo vedení Městského obvodu Plzeň 2
14:30
Soutěž
14:45
Totem, z.s.
15:00
Autogramiáda Talent Plzeň
15:15
PSP - KLUB KOLOBĚHU PLZEŇ z.s.
15:30
ČSS, z.s.- sportovně střelecký klub Dukla Plzeň
15:45
Klub plážového volejbalu Plzeň, z. s.
16:00
FBŠ SLAVIA Plzeň, z. s.
16:15
Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Doudlevce
16:30
SK Dominique Plzeň z.s.
16:45
Vyhlášení turnaje MO Plzeň 2 – Pohár starosty Aschenbrennera
17:00
Autogramiáda HC Škoda Plzeň
17:15
Rozběháme Česko, z.ú.
17:30
Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z. s.
17:45
JUMP FAMILY s.r.o.
18:00
Blue Wings Cheerleaders
18:15
Pilsen Patriots, z.s.
18:30
SK KOLOSEUM z.s.
18:45
Soutěž
19:00
FBŠ SLAVIA Plzeň, z. s.
19:15
HOCKEY PLZEŇ 1929 s.r.o.
19:30
Vyhodnocení překážkového běhu
19:45
Finální slovo - pozvánka na další den
Moderátoři: Vladimír Šťovíček a Stanislav Jurík
Čtvrtek
17. srpna
Výročí 30 let Nadace sportující mládeže
14:00
Úvodní slovo - shrnutí předchozího dne
14:05
Rozcvička se žabákem
14:10
Soutěž
14:30
Přednáška zdravý běh
14:50
Pár vět k 30 letům NSM
15:00
YOGARELA - křest jogínků
15:20
Autogramiáda hokej a házená
15:45
Spuštění ankety nejlepší sportovec
16:00
FBŠ SLAVIA Plzeň, z. s.
16:20
Přednáška - ortopedická klinika
17:00
Seskok Aeroklub Plzeň Bory, z.s.
17:20
Sportovci a trenéři, co prošli NSM
17:40
Rozcvička se žabákem
17:45
Autogramiáda Pozemní hokej Litice
18:00
Přednáška - ortopedická klinika
18:40
Pár slov k NSM
18:45
Soutěž
19:10
Přednáška - zdravá výživa
19:30
Vyhodnocení překážkového běhu
19:45
Žabák závěrečný tanec; Závěrečné slovo
Moderátoři: Vladimír Šťovíček a Stanislav Jurík
Pátek
18. srpna
Den s MO Plzeň 1
14:00
Úvodní slovo - shrnutí předchozího dne
14:15
Slavnostní slovo vedení Městského obvodu Plzeň 1
14:30
Ocenění medailistů z MS v paralukostřelbě
14:45
Soutěž
15:00
Závod nafukovacích plavidel - ZAHÁJENÍ
15:15
TJ Prazdroj Plzeň z.s.
15:30
HC Pilsen Wolves s.r.o.
15:45
Západočeský badmintonový svaz, z.s.
16:00
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.
16:15
Pilsen Jaguars Cheerleaders
16:30
1. Lukostřelecký klub Plzeň 1935, z.s.
16:45
Soutěž
17:00
MZ Dance Team Plzeň, z.s.
17:15
Groove dance
17:30
Aikido Dojo Plzeň, z.s.
17:45
Gorily Plzeň, z. s.
18:00
Plochodrážní klub v AČR Plzeň
18:15
Závod nafukovacích plavidel - VYHLÁŠENÍ
18:30
Skate show
18:45
Soutěž
19:00
SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.
19:15
Klub plážového volejbalu Plzeň, z. s.
19:30
Nadační fond Volejbal Plzeň
19:45
Finální slovo - pozvánka na další den
Moderátoři: Vladimír Šťovíček a Stanislav Jurík
Sobota
19. srpna
Den s MO Plzeň 3
10:00
Úvodní slovo - shrnutí předchozího dne
10:15
Slavnostní slovo vedení Městského obvodu Plzeň 3
10:30
Aikido Dojo Plzeň, z.s.
10:45
Loutkové divadlo Špalíček z.s.
11:00
Parkour Academy Plzeň, z.s.
11:15
Soutěž
11:30
TJ.Sokol Plzeň Petřín
11:45
1. Lukostřelecký klub Plzeň 1935, z.s.
12:00
Gladiators Plzeň z.s.
12:15
Soutěž
12:30
Snow Rockets, z.s.
12:45
Lenox z.s.
13:00
Gorily Plzeň, z. s.
13:15
Soutěž
13:30
Nadační fond Volejbal Plzeň
13:45
Škola bojových umění Narama, z.s.
14:00
UWH Pilsen Squids, p.s.
14:15
Klub plážového volejbalu Plzeň, z. s.
14:30
TK LOKOMOTIVA PLZEŇ z.s.
14:45
Soutěž
15:15
Cvrčkův klub, z. s.
15:30
MZ Dance Team Plzeň, z.s.
15:45
Discgolf Plzeň z.s.
16:00
Taneční škola Dance Nation
16:15
Vyhlášení tomboly barevného běhu
16:30
SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.
16:45
Soutěž
17:00
Autogramiáda DHC Plzeň
17:15
Groove dance
17:30
TJ Božkov z.s.
14:45
Plochodrážní klub v AČR Plzeň
18:00
TJ Slavoj Plzeň z.s.
18:15
Pilsen Jaguars Cheerleaders
18:30
HC Plzeň z.s.
18:45
Soutěž
19:00
Západočeský badmintonový svaz, z.s.
19:15
Aikido Dojo Plzeň, z.s.
19:30
HC Pilsen Wolves s.r.o.
19:45
Finální slovo - pozvánka na další den
Moderátoři: Vladimír Šťovíček a Stanislav Jurík
Neděle
20. srpna
Den s MO Plzeň 6 a 9
10:00
Úvodní slovo - shrnutí předchozího dne
10:15
HC Plzeň z.s.
10:30
HC Pilsen Wolves s.r.o.
10:45
Západočeský badmintonový svaz, z.s.
11:00
UWH Pilsen Squids, p.s.
11:15
Soutěž
11:30
RGA Greensgate z.s.
11:45
MZ Dance Team Plzeň, z.s.
12:00
Discgolf Plzeň z.s.
12:15
Soutěž
12:30
Pilsen Jaguars Cheerleaders
12:45
TK LOKOMOTIVA PLZEŇ z.s.
13:00
Klub plážového volejbalu Plzeň, z. s.
13:15
Soutěž
13:30
MZ Dance Team Plzeň, z.s.
13:45
Západočeský badmintonový svaz, z.s.
14:00
1. Lukostřelecký klub Plzeň 1935, z.s.
14:15
Longboardový svaz ČR z.s.
14:30
Groove dance
14:45
Soutěž
15:00
Gladiators Plzeň z.s.
15:15
TJ Slavoj Plzeň z.s.
15:30
Škola bojových umění Narama, z.s.
15:45
Finální slovo - poděkování
16:00
KONEC SPORTMANIE PLZEŇ 2023