Nepovedený závěr připravil házenkáře Plzně o první finálovou výhru | Sportovní Plzeň

Nepovedený závěr připravil házenkáře Plzně o první finálovou výhru

Marie Osvaldová17. 5. 2021

Házenkáři Talent týmu Plzeňského kraje prohráli první zápas finále play-off extraligy v Karviné 26:27. Západočeši nezvládli poslední necelé čtyři minuty utkání, ještě v 54. minutě vedli o dvě branky 25:23. Druhé utkání série je na programu ve středu od 18 hodin v Plzni.

V první půli se oba týmy přetahovaly ve vedení Čtyři minuty před jejím koncem byl stav 12:12, ale Plzeň ji prohrála 14:16. Poté se Západočeši opět dotáhli na začátku druhé půle a od té doby byl k vidění boj o každou branku. V 54. minutě se Západočeši dostali do dvougólového trháku - 25:23. Jenže domácí srovnali a v 58. minutě si vzali rozhodující náskok. Talent pak nezvládl dva poslední útoky, a tak se z výhry 27:26 radovali Karvinští.