Viktoriáni odcestovali k dalšímu utkání Ligy Mistrů. Podaří se jim zaskočit favorita? - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Viktoriáni odcestovali k dalšímu utkání Ligy Mistrů. Podaří se jim zaskočit favorita?

Josef Krebs3. 10. 2022


Autor: FCVP/Ondřej Pastor

Svěřenci trenéra Michala Bílka odcestovali k dalšímu zápasu Ligy mistrů. Ve třetím utkání základní skupiny se Plzeňané postaví slavnému Bayernu Mnichov, k úvodnímu výkopu dojde v úterý 4. října v 18:45. Společně s A týmem vyrazila na duel UEFA Youth League proti bavorskému celku také plzeňská devatenáctka.  

Další duel skupinové části nejprestižnější klubové soutěže se odehraje v téměř pětasedmdesátitisícové Allianz Areně v Mnichově. Po příjezdu hráči absolvují na stadionu předzápasový trénink a na programu je také tisková konference. Utkání můžete opět můžete při velkoplošném promítání v plzeňském pivovaru.

„Je to specifické v tom, že v naší lize takové soupeře nepotkáme. Bayern Mnichov, Barcelona, ale i Inter mají nejlepší hráče z celého světa. Musíme se s nimi porovnat v těchto výjimečných zápasech a uvidíme, na co to bude stačit,“ uvedl asistent trenéra Pavel Horváth.

„Bude to zase krásné, všichni se na to těšíme. Bayern je přímočarý a chce dávat hodně gólů. Týmovost je u nich na prvním místě, ale samozřejmě mají i obrovské individuality. Každý z nás musí podat nadstandardní výkon,“ doplnil na adresu blížícího se duelu krajní záložník Václav Pilař.

zdroj: FC Viktoria Plzeň


Sdílet