Viktoria Plzeň bojuje proti překupníkům s lístky na Ligu Mistrů | Sportovní Plzeň

 

 

Viktoria Plzeň bojuje proti překupníkům s lístky na Ligu Mistrů

Josef Krebs3. 9. 2022


FOTO: Josef Krebs

Plzeňští fotbalisté sehrají tento podzim celkem tři domácí duely v rámci Ligy Mistrů, ve Štruncových sadech přivítají Inter Milán, Bayern Mnichov a Barcelonu. Zájem o vstupenky mezi fanoušky je proto z logických důvodů zcela enormní. Souběžně se spuštěním předprodeje balíčků vstupenek se tak stále častěji na internetu objevují i nabídky od překupníků.

„Je to věc, na kterou jsme dopředu upozorňovali s apelem na to, aby se k tomu naši fanoušci z řad permanentkářů neuchylovali. Mrzí nás, že jsme několik takových případů ihned zaznamenali,“ sdělil k situaci mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Klub nyní provádí potřebné kroky k vyřešení tohoto problému. „Pokud se prokáže, že držitel permanentky ihned po nákupu přeprodává úmyslně balíček za výrazně nadhodnocenou cenu, jsme připraveni v krajním případě těmto lidem permanentky ihned zablokovat a odebrat právo na jejich nákup v nadcházejících sezonách," dodává mluvčí klubu s tím, že klub celou situaci velmi pečlivě monitoruje a je připraven proti těmto překupníkům zasáhnout. 

„Apelujeme na všechny fanoušky, aby se koupi těchto balíčků vstupenek od překupníků vyvarovali. Zaprvé za ně zaplatí přemrštěné ceny a nemají žádnou záruku toho, že bude lístek platný. Klub nenese žádnou zodpovědnost za lístky nakoupené na různých internetových serverech či od překupníků,“ doplnil Václav Hanzlík.

Prodej balíčků vstupenek pro držitele permanentních karet stále běží, více informací se dozvíte ZDE.

zdroj: fcviktoria.cz


Sdílet