Varianta konání akce Sportmanie Plzeň 2021

Plzeň8. 6. 2021


Na základě aktuálního vývoje ohledně pandemie koronaviru i v souladu s veřejným prohlášením nejvyšších činovníků Vlády ČR rozhodl organizační tým Sportmanie Plzeň v čele s Odborem sportu, Smart Cities a podpory podnikání Magistrátu města Plzně, že letošní ročník Sportmanie Plzeň se uskuteční v klasické podobě, tj. v amfiteátru za OC Plzeň Plaza a přilehlém parku za řekou. Termín konání akce je od 21. do 29. srpna 2021. Otevírací doba bude ve všední dny od 14 do 20 hodin a o víkendech již od 10 hodin.
Upozorňujeme, že v poslední den bude akce ukončena již v 16:00.

Sportmanie Plzeň bude rozdělena do 2 sektorů, které bude dělit řeka Mže. Každý sektor bude mít oddělené vstupy se SMART kamerami, jež budou hlídat případný vládní limit účastníků pro konání sportovních akcí.

Vzhledem k předpokládané povinnosti prokázat se dokladem o očkování, prodělaném onemocnění COVID-19 v posledních 180 dnech nebo negativním testem, bude zajištěno testovací místo přímo v prostoru Sportmanie Plzeň.

V současné době stále přijímáme žádosti klubů na umístění stanoviště, nicméně kapacity jsou ze 70% vyčerpány. Některé dny budou opět věnovány jednotlivým městským obvodům s upraveným programem a informacemi, která sportovní odvětví je možno v dané lokalitě provozovat včetně kontaktů na tyto kluby.

Jako každý rok se můžete těšit na pestrý program, který se bude každé 3 dny obměňovat, na zajímavé medaile pro děti do 15 let, možnost vyhrát upomínkové sportovní předměty. A jako každý rok pro Vás chystáme spousty překvapení.

„Významnou novinkou je vznik aplikace, která nahradí hrací karty. Místo razítek se budou sbírat QR kódy a v mobilním telefonu naleznete nejen informaci, zda již máte nárok na medaili, ale i informace o samotné akci, mapu areálu nebo informace k jednotlivým klubům, které jsou do akce zapojeny,“ sdělil Přemysl Švarc, vedoucí pořádajícího odboru.

 

Pro více informací sledujte Sportmanie Plzeň


Sdílet