První porážka. Házenkáři nestačili na Karvinou | Sportovní Plzeň

První porážka. Házenkáři nestačili na Karvinou

osm20. 11. 2019

ilustrační foto: Talent Plzeň

Až v 10. kole poznali házenkáři Talentu M.A.T. Plzeň hořkost porážky. Na domácí palubovce nestačili v repríze posledního finále na Karvinou a prohráli 21:24.

Domácí Plzeň měla zápas dlouho pod kontrolou, od začátku vedla 3:1 a 4:2. Ve 14. minutě sice Nedoma z křídla srovnával na 4:4, ale brzy Talent vedl dokonce o čtyři góly. Karviná pak sice snížila na 10:8, ale v poločase byl náskok obhájců titulu zase čtyřgólový, konkrétně 12:8. A v úvodu druhé půle narostl do 39. minuty dokonce na 18:13, jenže pak domácí tým nedal deset minut branku a Karviná otočila na 18:19. Plzeňští házenkáři sice ještě jednou srovnali, ale když Douda nedal za stavu 19:21 sedmičku, definitivně je to srazilo do kolen a nakonec padli 21:24.