Fotbalová Plzeň zužuje kádr. Viktorii opouští dva obránci a záložník - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Fotbalová Plzeň zužuje kádr. Viktorii opouští dva obránci a záložník

Marie Osvaldová8. 1. 2021


ilustrační/foto: FCVP

Týden před zahájením jarní části sezony hlásí Viktoria Plzeň hned tři změny v kádru. Na půlroční hostování do Mladé Boleslavi odchází obránce Radim Řezník, v Českých Budějovicích bude na jaře hrát Marko Alvir, v Brně pak Luděk Pernica.


„Před startem jarní částí sezony jsme se rozhodli pro zúžení velmi širokého kádru, který máme aktuálně k dispozici. Se všemi třemi hráči jsme se domluvili, že stráví zbytek sezony v jiných klubech, aby měli dostatečné zápasové vytížení,“ vysvětluje generální manažer klubu Adolf Šádek.


Brzy dvaatřicetiletý Radim Řezník se již dnes zapojí do přípravy s klubem FK Mladá Boleslav. Šestadvacetiletý ofenzivní univerzál Marko Alvir míří na jih Čech, kde se bude hlásit v českobudějovickém Dynamu. Stoper Luděk Pernica se na jaře objeví v dresu brněnské Zbrojovky, kde působil již na počátku své kariéry.


Všechna hostování jsou do konce aktuální sezony 2020/2021 a bez následné opce. „Radimovi, Markovi i Luďkovi přeji, aby se jim jaro vydařilo, a aby se stali oporami svých týmů,“ uzavřel Adolf Šádek.


Sdílet