Futsalisté Interobalu jsou po roce znovu ve finále. Odbor sportu připraví akci pro veřejnost! | Sportovní Plzeň

 

 

Futsalisté Interobalu jsou po roce znovu ve finále. Odbor sportu připraví akci pro veřejnost!

Plzeň29. 4. 2022Zhruba dvacet centimetrů dělilo ve třetím semifinálovém utkání hráče Plzně od toho, aby jim skončila sezóna. To když měli Tepličtí v penaltovém rozstřelu dva mečboly, které však neproměnili. Jakoby urazili futsalového boha a série se rázem celá obrátila. Plzeň sérii, ve které prohrávala už 0:2 na zápasy, otočila ve svůj prospěch. Před velmi slušně zaplněnou Městskou sportovní halou na Slovanech ve čtvrtek večer, po nervydrásající výhře 6:4, mohli svěřenci Marka Kopeckého opět po roce slavit postup do finále.Pro klub jde o velký úspěch. Podruhé za sebou si plzeňský celek zahraje o titul v nejvyšší české futsalové soutěži a prahne po obhajobě. Za ní jej ženou skvělí fanoušci, kteří minulý rok vinou covidu téměř o vše přišli.

Finálovým soupeřem bude Plzni stejně jako loni FK Chrudim. Východočeši vyhráli základní část a hlásí, že se chtějí vrátit zpět na vrchol a oplatit Plzni loňskou porážku. Finálová série začíná v pondělí 2. května na palubovce Chrudimi. Do Plzně se finále přesune v pátek 6. května.

Již od 18:00 nabídne Odbor sportu Magistrátu města Plzně možnost vyzkoušet si kop na branku s měřením rychlosti, dozvědět se informace o Sportmanii Plzeň a ti nejmladší dostanou I drobné dárky. Tato akce s názvem Plzeň žije zdravě se uskutční v předsálí
sportovní haly Lokomotivy.


Sdílet