Nadstavba začíná, Plzeň půjde na Slovácko. Věřím, že ho zdoláme potřetí, říká Horváth | Sportovní Plzeň

 

 

Nadstavba začíná, Plzeň půjde na Slovácko. Věřím, že ho zdoláme potřetí, říká Horváth

Marie Osvaldová23. 4. 2022


Foto: FCVP

Fotbalová Fortuna liga má o víkendu na programu první kolo nadstavby. Plzeň, která do ní vstoupí z druhé pozice a v těsném závěsu za vedoucí Slávií, bude mít za soupeře Slovácko. "Věřím, že jsme připraveni," prohlásil asistent trenéra Pavel Horváth.

Základní část ligy skončila teprve ve středu. Na přípravu byl tak Viktoriáni měli menší prostor, než obvykle.  „Hráči, kteří v utkání tolik, tak po zápase trénovali normálně. Ti, co hráli více, tak ho měli trochu volnější. Předzápasový trénink bývá stejný. Ačkoliv bylo méně času, tak věříme, že jsme na první zápas nadstavby připravení,“ uvedl Horváth.

Také proti týmu z Uherského Hradiště nebudou trenérům k dispozici zranění Filip Kaša s Ondřejem Pachlopníkem. Radim Řezník se naopak vrací po jednozápasovém karetním trestu. „Všichni ostatní jsou fit a těší se na zápas,“ zhodnotil Horváth zdravotní stav týmu.

Slovácko bylo v této sezóně pro Viktorii oblíbeným soupeřem. Západočeši dokázali doma i na Moravě 2:1 zvítězit. „Můžeme se zpětně podívat na průběh našich posledních zápasů a vyhodnotit v čem se nám dařilo méně či více. Slovácko hraje v této sezoně dobře, díky čemuž je také společně s námi ve skupině o poháry. Věříme, že jsme dobře připravení a povede se nám jej porazit i potřetí,“ doplnil Horváth, který společně s realizačním týmem a hráči v závěru sezony drží společně slib a neholí se. „Je to zajímavé a spojuje nás to,“ prozradil majitel třech ligových titulů v červenomodrém dresu.

 


Sdílet