Fotbalová Plzeň slaví 110 let. Výroční zápas sehraje 18. září! | Sportovní Plzeň

 

 

Fotbalová Plzeň slaví 110 let. Výroční zápas sehraje 18. září!

Marie Osvaldová3. 9. 2021Utkání osmého ligového kola, v němž Viktorka přivítá od 19 hodin Dynamo České Budějovice, bude pro všechny viktoriány sváteční. Klub si letos připomíná 110. výročí od svého založení a právě tento zápas bude jubileu věnován.

Výroční utkání nabídne fanouškům všech věkových kategorií bohatý doprovodný program na celé odpoledne, připravena bude speciální fanzóna, soutěže a vrcholem svátečního dne pak bude samotný zápas, který viktoriáni odehrají ve speciálních výročních dresech. „Fanoušci se mají opravdu na co těšit. Jednotlivé body programu budeme nyní postupně představovat, těsně před utkáním pak odhalíme i unikátní podobu výročních dresů inspirovaných naší historií,“ prozrazuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Kromě výročních dresů bude odhalena i podoba výročních pivních plechovek Gambrinus, pro které byla nedávno založena speciální várka piva. Pro utkání vznikne i speciální retro vydání magazínu Viktorián.

Výročnímu zápasu a oslavám 110 let bude věnovaný i celý týden před utkáním. Od pondělí 13. září budou mít fanoušci Viktorky možnost všem hrdě ukázat svoji vášeň pro klub a popřát mu k narozeninám. "Chystáme řadu fanouškovských výročních materiálů, které si budou moci fanoušci stáhnout a používat během celého výročního týdne. Půjde o vyzvánění do mobilu, wallpapery, emailový podpis, profilová fotka na sociální sítě a další," dodal Hanzlík.


Sdílet