Fotbalová Plzeň dotáhla příchod slovenského útočníka | Sportovní Plzeň

 

 

Fotbalová Plzeň dotáhla příchod slovenského útočníka

Marie Osvaldová11. 7. 2022


Foto: FCVP


Vedení fotbalové Viktorie Plzeň potvrdilo příchod útočníka Reného Dediče. Úřadující český mistr získal osmadvacetiletého slovenského hráče na hostování z druholigového Třince a součástí dohody je opce na případný přestup.

V pátek se připojil k výpravě Viktorie na rakouském soustředění ve Westendorfu a ihned si připsal první minuty v přípravném duelu proti Sint-Truidenu. Během víkendu byly následně dotaženy všechny formality a René Dedič přichází na hostování s možností následné opce. „Angažmá ve Viktorii je pro mě obrovskou výzvou. Když se mi Plzeň ozvala, neváhal jsem ani minutu. I během pár dnů, co jsem s týmem, jsem poznal, že je tady skvělá parta a máme k dispozici perfektní servis. Udělám maximum, abych byl pro tým platný, teď už je to jen na mně,“ prohlásil Dedič.

Podle nového sportovního ředitele klubu Daniela Koláře je René Dedič typem útočníka, kterého Viktoria hledala. "Je vysoký, důrazný, má ligové zkušenosti a dokáže se rychle adaptovat na nové prostředí. Jsme rádi, že se nám podařilo jeho příchod realizovat a přejeme mu, aby se mu u nás dařilo,“ dodal.


Sdílet