Zjednodušený vzhled, návrat tkaniček a třetí sada dresů. Hokejisté představili nové dresy - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Zjednodušený vzhled, návrat tkaniček a třetí sada dresů. Hokejisté představili nové dresy

Od osm - 11. 9. 2020


Hokejová Plzeň představila novou sadu dresů na nadcházející sezónu. Nejviditelnější změnou je návrat tkaniček, k tradiční modré a bílé variantě přibyla i třetí sada - černá.Nové dresy mají společného jmenovatele: čistý design. Zjednodušený vzhled, který vychází z loňského vizuálu, přesto je odlišný. Pás diamantů, kterým indiáni ještě vzdali hold 90 letům založení klubu, zmizel, ale nahradily jej neméně důležité prvky. Tím nejviditelnějším je návrat tkaniček, které klub avizoval již dříve a které zakomponoval i do vzhledu aktuálních permanentních vstupenek. Druhým prvkem jsou dvě linky pod rameny na přední straně dresu. Dresy jsou odlehčené, mají odlišný střih než v minulých sezónách.


Novinkou je také třetí, alternativní sada dresů. Vrací se k osvědčené a krásné černé barvě. Doplňkové prvky, šněrování a dvě linky, jsou ve stříbrné barvě, která koresponduje s výzbrojí brankářské dvojice.


Sdílet