Záložník Roman Květ odchází z Viktorie Plzeň na roční hostování do tureckého Sivassporu
Josef Krebs14. 8. 2023
Záložník Roman Květ odchází z Viktorie Plzeň na roční hostování do tureckého Sivassporu, který hraje nejvyšší tamní soutěž. Pětadvacetiletý ofenzivní záložník si tak poprvé v kariéře vyzkouší zahraniční angažmá.
„Romanovo herní vytížení není v tuto chvíli takové, jaké by si on sám přál. Navíc přišla velmi zajímavá nabídka a on projevil zájem vyzkoušet si působení v zahraničí. Domluvili jsme se tedy na ročním hostování. Jde o velmi kvalitního hráče, kterého budeme samozřejmě pečlivě sledovat a držíme mu palce, aby se mu v Turecku dařilo,“ vysvětlil sportovní ředitel klubu Daniel Kolář.
Roman Květ přestoupil do Viktorie před jarní částí minulé sezony z pražských Bohemians 1905. Ve viktoriánském dresu odehrál osmnáct zápasů a vstřelil dvě branky. V aktuálním ročníku FORTUNA:LIGY nastoupil pouze do úvodního kola na hřišti Teplic, kde odehrál 56 minut.
Roman Květ odchází na roční hostování do tureckého Sivassporu.
— FC Viktoria Plzeň (@fcviktorkaplzen) August 14, 2023
ČTĚTE ZDE ➡️ https://t.co/D3HwT5rDYT pic.twitter.com/N20Krzm48Z
Mladí plzeňští lukostřelci zcela ovládli kategorii do 18 le
Soutěž o 3 volné registrace
Více od autora
Další článek:
16. 8. 2023
Mladí plzeňští lukostřelci zcela ovládli kategorii do 18 le
Mohlo by vás zajímat:
Nejbližší akce:









