Velká ztráta pro Plzeň, střelec z Barcelony už si na podzim nezahraje! | Sportovní Plzeň

 

 

Velká ztráta pro Plzeň, střelec z Barcelony už si na podzim nezahraje!

Josef Krebs20. 9. 2022


foto: FC Viktoria Plzeň


Náročný program fotbalistů Plzně v úvodu sezóny si vybírá svou daň. Záložník Viktorie Jan Sýkora se zranil během nedělního ligového duelu se Slavií a nyní jej čeká dlouhá herní pauza. Absence jednoho z klíčových hráčů znamená problém nejen pro ligu, ale především pro zápasy Ligy Mistrů.

Z nedělního ligového šlágru musel viktoriánský záložník odstoupit již v 10. minutě kvůli poraněnému kolenu. Po pondělních vyšetřeních je jasné, že podzimní část fotbalové sezony pro něj bohužel skončila. Skvělou sportovní formu Jan Sýkora potvrzoval ve všech dosavadních zápasech, vrcholem pak byl vstřelený gól na stadionu Camp Nou v utkání proti Barceloně. Na listině zraněných hráčů tak plzeňský odchovanec doplní Jana Kopice a Jana Klimenta.

Jan Sýkora přijde vinou zranění i o šanci obléknout reprezentační dres na blížícím se srazu. V nominaci hlavního trenéra Jaroslava Šilhavého pro nadcházející utkání Ligy národů figuroval mezi náhradníky a vzhledem k aktuální formě bylo dost pravděpodobné, že si vyslouží místo i ve finální nominaci.

Vstupenky do Mnichova v prodeji od čtvrtka

V úterý 4. října odehrají viktoriáni v Mnichově duel Ligy mistrů proti Bayernu. Vstupenky na zápas v bavorské metropoli do sektoru pro viktoriánské fanoušky bude možné zakoupit pouze na jediném místě, a to na pokladnách za severní věží Doosan Areny. Ty se otevřou ve čtvrtek 22. září úderem 10. hodiny a přednostní právo nákupu dostanou držitelé permanentní vstupenky pro sezonu 2022/2023.

„O vstupenky na utkání Viktorky v Mnichově evidujeme enormní zájem od fanoušků prakticky z celé republiky. Naše rozhodnutí tedy je, že vstupenky primárně nabídneme našim nejvěrnějším, tedy majitelům permanentních vstupenek. Pokud někteří z nich této možnosti nevyužijí, budeme moci následně spustit i volný prodej. Na druhou stranu vzhledem k tomu, že máme přes pět tisíc permanentkářů, může se stát, že ani zde nebudeme moci každému z nich vyhovět,“ vysvětluje mluvčí klubu Václav Hanzlík. „Předprodej bude ukončen vydáním poslední vstupenky,“ doplňuje.


Sdílet