Talent Plzeň pořádá ve spolupráci s organizací Loono a značkou Kempa benefiční utkání - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Talent Plzeň pořádá ve spolupráci s organizací Loono a značkou Kempa benefiční utkání

Plzeň25. 11. 2022


Talent Plzeň pořádá ve spolupráci s organizací Loono a značkou Kempa v pátek 16.12.2022 od 17:00 benefiční utkání ve speciální růžové sadě dresů na podporu boje a prevence proti rakovině varlat a prsou.

V pátek 16.12.2022 v 17:00 odehraje Talent proti pražské Dukle v Městské sportovní hale v Plzni na Slovanech benefiční utkání ve speciální sadě růžových dresů. Ty následně ihned po zápase poputují do dražby pro partnery klubu ve VIP prostorech. V dalších dnech pak dražba bude probíhat pro veřejnost a fanoušky na oficiálním facebookovém účtu Talentu Plzeň. Veškerý výtěžek poputuje na podporu organizace Loono. Loni se podařilo na podporu boje proti této zákeřné nemoci vybrat skoro 200 000 Kč. Překoná letošní vybraná částka tuto hranici?

"Letos jsme se po dobré zkušenosti z loňského roku rozhodli opět podpořit dobročinný projekt," říká sportovní ředitel Jan Štochl. Další informace sledujte na webu talentplzen.cz/pomahame.

Loono je tým mladých lékařů, studentů medicíny a dalších profesionálů. Skrze workshopy, školení a webináře ve školách a firmách vzdělávají veřejnost o důležitosti prevence onkologických onemocnění, mimo jiné i rakoviny varlat a prsou (#prsakoule).

Workshop Loono o důležitosti prevence onkologických onemocnění rakoviny varlat a prsou (#prsakoule) se v listopadu uskutečnil i pro tým Talentu Plzeň. Níže naleznete odkaz na sestřih z akce, doplněný o ohlasy sportovního ředitele Jana Štochla, hráče A-týmu Ondřeje Šafránka a zástupce organizace Loono.

Odkaz na video: youtube.com 


Sdílet