Soustředili jsme se hlavně na to, abychom neinkasovali, ale nezvládli jsme to, smutní Lukáš Hejda - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Soustředili jsme se hlavně na to, abychom neinkasovali, ale nezvládli jsme to, smutní Lukáš Hejda

Josef Krebs ()27. 10. 2022


Josef Krebs ()

Ani podruhé v historii viktoriáni na San Siru neuspěli. Tentokrát na tomto legendárním stadionu nastoupili proti Interu, kterému podlehli 0:4. Utkání pátého kola skupinové fáze Ligy mistrů následně zhodnotil Lukáš Hejda a trenér Michal Bílek.

„O úvodech jsme mluvili, že nám v předchozích zápasech nevyšly. Drželi jsme do 35. minuty, pak jsme bohužel nezachytili dva náběhy soupeře. Byla to škoda, protože do té doby jsme hráli slušně. Ve druhé půli Inter ukázal svou obrovskou kvalitu,“ začal s hodnocením Michal Bílek.

„Jejich kvalita v rychlosti a ovládání míče je na obrovské úrovni. V úvodu zápasu i oni několikrát ztratili balon, ale první brankou se uklidnili a od té doby nás přehrávali. Rozebereme si chyby, které jsme udělali, ale kvalita byla jednoznačně na straně Interu,“ pokračoval trenér s hodnocením.

Kapitána Lukáše Hejdu mrzelo, že viktoriáni nevydrželi bez inkasované branky aspoň do poločasu. „Soustředili jsme se na to hodně, abychom neinkasovali, ale nezvládli jsme to. Soupeř nás pak trestal. Úvod zápasu nebyl špatný, měli jsme nějaké světlé momenty, ale nic jsme nedohráli a Inter dal hned gól. Pak už to bylo těžké,“ uvědomoval si.

V čem podle dlouholetého stopera Plzně mohl on a jeho spoluhráči obstát více? „Měli jsme lépe dohrávat situace. Oni nás ze začátku trochu nechali hrát, byli zatáhnutí a chtěli si na nás počkat. Pak už se to na nás valilo a bylo těžké se s tím popasovat,“ řekl Lukáš Hejda.

zdroj: FC Viktoria Plzeň


Sdílet