Rozhovory, soutěže, zábava pro děti i autogramiáda. Hokejová Plzeň odstartuje sezónu! | Sportovní Plzeň

 

 

Rozhovory, soutěže, zábava pro děti i autogramiáda. Hokejová Plzeň odstartuje sezónu!

Marie Osvaldová13. 9. 2023


Foto: HC Škoda Plzeň


Bohatý program, který zahrnuje zábavu pro malé i starší fanoušky, připravilo na čtvrtek 14. září vedení hokejové Plzně. Program začne v 15:30 před Logspeed CZ Arénou, po utkání s Třincem (17:30) se uskuteční velká autogramiáda hráčů i realizačního týmu.

Plzeňští indiáni společně s úřadujícími mistry z Třince otevřou extraligovou sezónu v předehraném utkání už ve čtvrtek 14. září. A fanoušci Západočechů se mohou těšit na předzápasový doprovodný program přímo před LOGSPEED CZ Arénou. Na své si přijdou jak dospělí, tak děti. Připraveny jsou rozhovory s plzeňskými legendami, tipovací soutěž o hodnotné ceny, příjemné venkovní posezení, pro malé fanoušky malování na obličej nebo střelba na bránu.

Předzápasový program startuje už v 15:30 a potrvá až do 17:00. Ihned po utkání, které má své úvodní buly naplánováno na 17:30, bude doprovodný program pokračovat. Vyhlášeny budou výsledky tipovací soutěže, speciální hosté zanalyzují utkání a následně dorazí na velkou autogramiádu hráči. Přichystané jsou přitom speciální podpisové karty v novém, neokoukaném designu.

PR


Sdílet