Plzeňští házenkáři představili nové dresy, do extraligy vstoupí již tento víkend | Sportovní Plzeň

 

 

Plzeňští házenkáři představili nové dresy, do extraligy vstoupí již tento víkend

Josef Krebs1. 9. 2022


FOTO: Talent Plzeň


Hráči Talentu Plzeň již netrpělivě vyhlížejí první soutěžní utkání nové sezóny. Kapitolu dalšího ligového ročníku rozepíší svěřenci trenéra Petra Štochla tuto sobotu na palubovce Lovosic, první domácí utkání pak odehrají v neděli 11. září proti Brnu. V obou případech se navíc představí v nové sadě dresů, která vznikla ve spolupráci s fanoušky klubu.

V rámci předsezónní přípravy se Talent utkal s několika zahraničními i tuzemskými soupeři, kteří českého vicemistra posledního ročníku značně prověřili. V závěrečné generálce před extraligou se naposledy střetl s německým EHV Aue, kterému v městské hale na Slovanech podlehl 28:31.

"Musíme doladit drobnosti, které ale rozhodují o tom, jestli jsou naše akce úspěšné. Máme týden na to, abychom zapracovali na zlepšení a byli na Lovosice připravení," hodnotil po posledním utkání přípravy trenér Petr Štochl. Realizační tým Talentu navíc stále nemůže počítat se zraněnými hráči Michalem Tonarem a Ondřejem Šafránekem.

Nové dresy nesou ikonický motiv

Talent svým příznivcům ukrátil čekání na nový ligový ročník, když v průběhu minulého týdne představil novou sadu dresů. Tradiční klubové barvy doplnil motiv katedrály sv. Bartoloměje, která je neodmyslitelným symbolem města Plzně i Plzeňského kraje. Tvůrci designu návíc symboliku zanechali i v nejmenších detailech dresů – jména všech hráčů jsou vepsaná do tmavých proužků na důkaz odhodlaného a hrdého týmu. Promo video si můžete prohlédnout zde.

zdroj: talentplzen.cz


Sdílet