Odměna pro permanentkáře Viktorie Plzeň. Na semifinále poháru půjdou zdarma. Co ostatní? | Sportovní Plzeň

 

 

Odměna pro permanentkáře Viktorie Plzeň. Na semifinále poháru půjdou zdarma. Co ostatní?

Marie Osvaldová10. 4. 2024


Foto: FCVP


Ve středu 24. dubna od 18 hodin čeká fotbalisty semifinálový souboj MOL Cupu se Zlínem, ve kterém se porveme o postup do finále soutěže. Na jeden z nejdůležitějších zápasů jara mohou jít permanentkáři zdarma, ostatní už od 150 korun.

„Semifinále poháru bereme velmi vážně. Zdvihám varovný prst, čeká nás těžký duel s kvalitním soupeřem. Ale cíl máme jasný a budeme muset předvést výborný a maximálně koncentrovaný výkon,“ má jasno hlavní trenér Miroslav Koubek.

„V poháru chceme uspět. Po postupu přes Jablonec nás teď čeká Zlín a bude to velký zápas, na který zvu všechny naše fanoušky,“ přidává gólman Martin Jedlička.

PERMANENTKÁŘI

Na tento duel jdou všichni držitelé permenentek zdarma. "Jejich místo je nachystané a již se nemusí o nic starat. Důležité je, aby přišli úplně všichni a nenechali jsme v Doosan Areně jedinou sedačku prázdnou," uvedl klub.

Pokud někdo již dopředu ví, že na zápas nemůže, prosíme NABÍDNĚTE SE MÍSTO ostatním zájemcům.

VOLNÝ PRODEJ

Volný prodej vstupenek na semifinálový duel odstartoval v úterý 9. dubna ve 13:00. Zakoupíte je ONLINE na Plzeňské vstupence, na všech prodejních místech Plzeňské vstupenky a ve Viktoria shopu.

I. VLNA PRODEJE (17. – 10. DNÍ PŘED ZÁPASEM)

1. KATEGORIE 270 Kč
2. KATEGORIE 230 Kč
3. KATEGORIE 190 Kč
4. KATEGORIE 150 Kč

II. VLNA PRODEJE (10. DNÍ PŘED UTKÁNÍM AŽ PO ZÁPASOVÝ DEN)

1. KATEGORIE 340 Kč
2. KATEGORIE 300 Kč
3. KATEGORIE 260 Kč
4. KATEGORIE 220 Kč


Sdílet