Nevešel se na soupisku pro poháry, Mihálik teď definitivně opouští Viktorii - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Nevešel se na soupisku pro poháry, Mihálik teď definitivně opouští Viktorii

Marie Osvaldová10. 8. 2022


Foto: FCVP

Den po postupu do play-off Ligy mistrů potvrdila Viktoria Plzeň očekávaný odchod. Barvy západočeského klubu už nebude oblékat záložník Ondřej Mihálik, který se nevešel na soupisku pro evropské poháry. Přestupuje na jih Moravy, kde bude hájit barvy Slovácka.

Během středečního dne došlo k dohodě obou klubů a Ondřej Mihálik se tak definitivně loučí s viktoriánským dresem. Ten na sebe poprvé oblékl v červnu 2019, kdy přišel na hostování z nizozemského Alkmaaru. To se o rok později, kdy Viktoria využila předkupního práva, proměnilo ve stálý přestup.

Celkem v Plzni hráč přezdívaný „Pišta“ odehrál 57 zápasů, v nichž vstřelil 5 gólů a připsal si stejný počet asistencí. Nastupoval převážně na pozici křídelního záložníka.

Pětadvacetiletý odchovanec Jablonce by se měl ihned připojit ke svým novým spoluhráčům. Kromě ligových zápasů jej v novém dresu čekají i boje o základní skupinu evropských pohárů.  


Sdílet