Autocentrum Šmucler fandí olympioničce Tereze Petržilkové, podpoří ji na dalších pět let | Sportovní Plzeň

 

 

Autocentrum Šmucler fandí olympioničce Tereze Petržilkové, podpoří ji na dalších pět let

Marie Osvaldová26. 5. 2023


Foto: Autocentrum Šmucler


S další výraznou postavou českého sportu spojuje své jméno Autocentrum Šmucler. Minimálně na pět let bude podporovat finalistku mistrovství Evropy v atletice Terezu Petržilkovou.

349312668 661008742526312 883476448659821005 nReprezentantka atletického klubu Škoda Plzeň Petržilková sportovní svět zaujala svým netypickým příběhem. Profesionálnímu sportu se začala věnovat až od svých dvaceti let, ale vynikajícími povahovými vlastnostmi, příkladnou pílí a tolik nezbytným talentem dotáhla tréninkové manko a přepisuje zažité stereotypy o tom, že budoucí mistři svých sportovních odvětví musí sbírat nejrůznější ocenění a rekordy již od raného mládí.

Tereza Petržilková, která kromě České republiky hrdě reprezentuje i Plzeňský kraj, všem dokázala, že existuje i jiná cesta, jež funguje. V roce 2019 reprezentovala naši zemi na evropských hrách v Minsku v soutěži družstev. Devětadvacetiletá atletka, jejíž specializací je závod na 400 metrů, i dále posouvá své sportovní výkony a na nedávném halovém mistrovství Evropy v Instanbulu vybojovala fantastické 4. místo ve štafetě a 6. místo ve finálovém běhu na 400 metrů.

„Terezin příběh nás, stejně jako celý atletický svět, velice zaujal. Věříme jí, jak jako sportovkyni, tak jako člověku. Je to pracovitá, svědomitá a nesmírně talentovaná reprezentantka našeho regionu, neboť pochází z Horažďovic, proto ji moc rádi podpoříme na její další cestě,“ uvedl jednatel Autocentra Šmucler Miroslav Bláha s tím, že partnerství se týká zajištění mobility. "Prozatím jsme se domluvili na časovém horizontu pěti let. Věříme, že vůz Volkswagen T-Roc Tereze usnadní logistiku v její přípravě nejen na blížící se olympijské hry v Paříži. Držíme ji palce, aby vše šlo hladce," podotkl Bláha.

„Jsem nesmírně vděčná za podporu, kterou mi Autocentrum Šmucler poskytuje. Díky nim se mohu plně věnovat svému tréninku a závodům, aniž bych se musela starat o mobilitu. Volkswagen T-Roc, který mi byl poskytnut, splňuje veškeré mé klíčové požadavky jako je spolehlivost a rychlost, které vyžaduji nejen od svého vozu, ale i od sebe," dodala Tereza Petržilková.

PR


Sdílet