Zápas vypadal tak, jak měl, chválil kouč Pavel Vrba po jasné výhře | Sportovní Plzeň

 

 

Zápas vypadal tak, jak měl, chválil kouč Pavel Vrba po jasné výhře

osm26. 8. 2019


foto: FCVP

Konečně se dočkali výhry a navíc po skvělém dominantním výkonu. Výhru 4:0 nad Opavou si pochvaloval také kouč Plzně Pavel Vrba. "Z naší strany to bylo povedené utkání, dali jsme čtyři góly, měli spousty dalších příležitostí. Z mého pohledu vypadal ten zápas z naší strany tak, jak by měl," prohlásil.


foto: FCVP

Byla to taková Plzeň, jakou byste si přál vídat co nejčastěji?
Odehráli jsme doma i předtím dobré zápasy, když si vzpomenu na Antverpy, tak to bylo podobné utkání, kdy jsme sice nepostoupili, ale dali dva góly, nastřelili dvě břevna a měli další šance. Spíš jsme navázali na tohle dobré utkání, předtím jsme první tři kola hráli také dobře. Neměla se nám stát domácí prohra se Slováckem, ty tři body nám samozřejmě chybí. To je věc, která problém je.

Jak týmu prospěl návrat Aleše Čermáka?
Z mého pohledu to pro nás byl velice důležitý hráč.

V první půli jste dvakrát střídal zraněné Kayambu a Krmenčíka. Jak moc velká komplikace to byla?
Máme vyrovnaný kádr. Možná nemáme takové hvězdy, jako v minulosti, které Plzeň táhly. Ale teď máme vyrovnané mužstvo, které je zase takové, že když se někdo zraní, ti další jsou ho schopní nahradit. Je pro nás samozřejmě špatně, že se tihle dva hráči zranili. Na druhou stranu ti, co nastoupili, to zvládli také velice dobře a podali dobré výkony.


Sdílet