Všechny vstupenky jsou pryč, fotbalisty Plzně požene proti Teplicím vyprodaný stadion | Sportovní Plzeň

 

 

Všechny vstupenky jsou pryč, fotbalisty Plzně požene proti Teplicím vyprodaný stadion

Marie Osvaldová7. 3. 2022


Foto: FCVP

Po více než dvouleté pauze požene opět fotbalisty Viktorie Plzeň za další výhrou plný stadion. Na sobotní domácí zápas s Teplicemi už byly vydány všechny vstupenky, potvrdil mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Po dlouhé době může být Doosan Areny zaplněna do posledního místečka. I proto bude duel s Teplicemi symbolicky věnován lidem, kteří během koronavirové pandemie stáli v první linii a pomáhali situaci zvládnout. V průběhu víkendu zmizely z pokladen poslední vstupenky a je tak jisté, že Západočechy požene za další výhrou zaplněný stadion.

Přesto ještě nemusí fanoušci, kteří chtějí dorazit a nemají lístek, smutnit. Pokud již nyní někdo z permanentkářů ví, že z jakéhokoli důvodu na fotbal nepřijde, může udělat vstřícné gesto a uvolnit své sedadlo ostatním zájemcům. "Znovu zavádíme systém Nabídni své místo a chtěli bychom poprosit fanoušky, aby jej využili, pokud vědí, že na fotbal nemohou. Jsme velmi rádi, že je o zápas věnovaný lidem z první linie enormní zájem a i tímto krokem chceme docílit toho, že bude stadion zaplněný do posledního místa," dodal Hanzlík. Pokud se permanentkář ke vstřícnému kroku odhodlá, obdrží od klubu jako poděkování voucher na 50 Kč do Viktoria shopu. 

Jak nabídnout své místo, najdete ZDE.


Sdílet