Viktorka v ulicích. Fotbalisté Plzně se na oficiální kalendář fotili pod mostem, v podchodu i na nádraží | Sportovní Plzeň

 

 

Viktorka v ulicích. Fotbalisté Plzně se na oficiální kalendář fotili pod mostem, v podchodu i na nádraží

Marie Osvaldová30. 11. 2023


Zdroj: FCVP


„Viktorka in the streets“, tedy „Viktorka v ulicích“ je motivem kalendáře fotbalové Plzně pro nadcházející rok 2024. Hráči i trenéři vyrazili na hodně známá, ale i úplně neznámá místa v plzeňských ulicích, která jejich fanoušci dennodenně míjí.

Jindřich Staněk s Viktorem Baierem pod železničním mostem, Lukáš Hejda s Milanem Havlem v Papírně, trenéři v čele s Miroslavem Koubkem v podchodu u stadionu, který je nádherně vymalovaný do klubových barev. Nebo třeba Robin Hranáč s Pavlem Šulcem na perónu hlavního nádraží. To vše a další zajímavá „streetová“ místa naleznete právě v novém kalendáři. „Fotky jsou letos netradiční, ale hodně povedené. Věřím, že se našim fanouškům kalendář bude líbit a bude jim dělat radost po celý nadcházející rok,“ říká Lukáš Kalvach, jen se společně s Caduem fotil u kašny zobrazující anděla na náměstí Republiky. Rovněž oblečení, které hráči během focení oblékli, je tematické – vycházkové soupravy Macron, bundy, čepice a mikiny v kombinace s tím nejkrásnějším dresem. Tedy přesně tak, jak ho mohou nosit fanoušci na ulicích v zápasový i všední den.

Autory fotografií jsou kluboví fotografové Jan Kubíček a Ondřej Pastor. Nový nástěnný kalendář si můžete pořídit od středy 29. listopadu ONLINE ve Viktoria shopu, v kamenné prodejně i ve speciálních vánočních stáncích na vánočních trzích či v OC Olympia. Cena kalendáře je 349 Kč.

Hned v pondělí 4. prosince si jej budete moci nechat podepsat během autogramiády dvou hráčů v OC Olympia od 18:00 u stánku FCVP.

PR


Sdílet