Viktorie Trůková zářila na třináctém ročníku SKI&GOLF Czech Championship 2021 - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Viktorie Trůková zářila na třináctém ročníku SKI&GOLF Czech Championship 2021

Marie Osvaldová14. 4. 2021


Foto: Z. Sluka

Vítězkou třináctého ročníku SKI&GOLF Czech Championship se stala plzeňská rodačka Viktorie Trůková. Soutěž, která spojuje sjezdové lyžování a golf, se konala o druhém dubnovém víkendu.

Foto: Z. Sluka

O druhém dubnovém víkendu proběhl premiérově v lyžařském areálu Monínec a Golf Resortu Konopiště třináctý ročník soutěže SKI&GOLF Czech Championship. Dvoudenní soutěž spojující lyžařské a golfové výkony účastníků se v letošním roce mohla uskutečnit na základě výjimky z platných opatření. Páteční den patřil lyžařským závodům, Viktorie Trůková do něj nastoupila se startovním číslem 2 a v závodě si vyjela druhé místo v ženské kategorii.


Do sobotního golfového turnaje na dobře připraveném osmnácti jamkovém hřišti Radecký, nastupovali hráči s počtem bodů, který se rovnal dvojnásobku jejich času z lyžařské soutěže. Viktorie Trůková podala skvělý výkon, ve finálním součtu předběhla svou soupeřku o jeden bod a tím se stala celkovou vítězkou v kategorii žen tohoto ročníku.


Viktorie Trůková se sportu věnuje od svých čtyř let, kdy vzala poprvé do rukou golfovou hůl. Již třetím rokem je ve svých 13 letech nejmladší členkou extraligového týmu Greensgate Golf Club v Dýšiné, který úspěšně reprezentuje na řadě golfových turnajů.

Foto: Z. Sluka

Sdílet