Viktoria se loučí s Ligou Mistrů, do Plzně míří Barcelona! | Sportovní Plzeň

 

 

Viktoria se loučí s Ligou Mistrů, do Plzně míří Barcelona!

Josef Krebs1. 11. 2022


Předzápasový trénink fotbalistů Viktorie Plzeň. Foto: Josef Krebs

Viktorii Plzeň dnes večer čeká poslední utkání v rámci letošního ročníku Ligy Mistrů. Ve Štruncových sadech se od 21:00 představí slavná Barcelona. Dokáží Plzeňané zaskočit španělského favorita?

Fotbalistům Barcelony bude v úterním utkání Ligy mistrů v Plzni chybět největší hvězda Robert Lewandowski. „Fanoušci ho určitě chtěli vidět. Mně osobně to ale nevadí, na Nou Campu jsem si ho užil až až. Je těžké čelit takovým hráčům," řekl na předzápasové tiskové konferenci obránce Lukáš Hejda.

Na herní styl Barcelony ale podle podle plzeňského kapitána abcene hvězdného útočníka nebude mít vliv. „Myslím si, že si pořád pojedou to svoje. My hrajeme doma, je to navíc poslední zápas. Nikdo nechce končit s nulou. Musíme se vyvarovat chyb, dostáváme laciné branky. Když do toho dáme všechno, tak věřím v dobrý výsledek.“

Fotbalisté Plzně by rádi navázali na druhý poločas domácího utkání s Bayernem Mnichov, ve kterém dokázali vstřelit dvě branky. „Druhá půlka byla z naší strany výborná. Víme, že nás požene plný stadion, fanoušci jsou tu vždycky dvanáctým hráčem, těšíme se na to," uzavřel Lukáš Hejda.


Sdílet