Street Floorball League v Plzni ovládl tým Zapomeňte! - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Street Floorball League v Plzni ovládl tým Zapomeňte!

Plzeň16. 8. 2022


Parádní den plný florbalu přinesl do Plzně čtvrtý turnaj Street Floorball League.  Jedinečný open air turnaj uspořádal domácí 1. ligový klub FbC Plzeň ve spolupráci s Českým florbalem a celou akci podpořil svou záštitou 1. náměstek primátora Mgr. Roman Zarzycký.  Událost nabídla skvělý sportovní den pro účastníky na hřišti i fanoušky, kteří si užívali bohatý doprovodný program. Z tvrdých bojů na náměstí Republiky nakonec vzešel jako celkový vítěz tým Zapomeňte, který ve finále zdolal GMG Poděvousy 5:2.

Měření sil se konalo pod otevřeným nebem ve formátu tří hráčů do pole bez brankáře. Všechny zápasy měly vysoké tempo a ukázaly, proč je SFL tak oblíbenou akcí. Týmy byly oceněny udržitelnými medailemi vyrobenými z rozbitých florbalových čepelí či míčků, výsledkově nejlepší celky potom dosáhly na další hodnotné ceny od partnerů projektu.

Fanoušci navštěvovali náměstí Republiky po celý den. Na finále pak vytvořili fantastickou kulisu, která znamenala vrchol nedělního zápolení. Právě množství doprovodných aktivit bylo tím, co z plzeňského turnaje udělalo špičkovou akci.

Z letošní Street Floorball League stále zbývá odehrát dva turnaje. Příště zavítá série do Českých Budějovic, kde se v sobotu 20. srpna bude bojovat na náměstí Přemysla Otakara II. A následující sobotu 27. srpna se uzavře ročník v Praze v OC Arkády Pankrác. 


Sdílet