Sportovní rodinná hra "Pomoz najít Vochomůrce bílé tečky" - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Sportovní rodinná hra "Pomoz najít Vochomůrce bílé tečky"

Plzeň30. 11. 2020


Poslední listopadový víkend realizoval spolek Vochomůrky, z.s. bezkontaktní sportovní rodinnou hru podpořenou záštitou 1. náměstka primátora Mgr. Romana Zarzyckého. Akce s názvem "Pomoz najít Vochomůrce bílé tečky" reflektovala na současnou situaci.

Vochomůrka ztratila své bílé tečky kvůli bacilu Oskarovi, aby nenakazila ostatní lesní tvory zůstala osamocena. Požádala o pomoc děti a s pomocí dětí se ji podařilo tečky nalézt, bacila Oskara přemoci a nyní již se zase může stýkat se všemi kamarády. 5 ztracených teček symbolizovalo 5 sportovních aktivit, na nichž si děti (i dospělí) vyzkoušeli: zručnost, obratnost, mrštnost, odvahu či představivost, např. skoky přes gumu či slalom na čas s balónky. Účastníci se registrovali do rezervačního systému a v přesný čas si v centru Vochomůrek ve Vochově vyzvedli tašku s pokyny, plánkem, úkoly a s vybavením ke sportovním aktivitám a také odměnou.Vochomůrky, z.s. velice děkují za poskytnutí propagačních materiálů pro odměny účastníků městu Plzeň a členské organizaci MAS Radbuza. Akce se vydařila, všechny termíny byly zcela zaplněny již během pár dní. Akce se zúčastnilo zhruba 100 dětí, trasu si během pátečního dopoledne vyzkoušeli také děti ze školek, mikrojeslí a dětské skupiny.Spolek Vochomůrky, z.s. velice děkuje za poskytnutou záštitu panu Romanu Zarzyckému!

Více informací zde


Sdílet