Plzeň nepřijde o svůj brankářský klenot. Frodl podepsal novou smlouvu - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Plzeň nepřijde o svůj brankářský klenot. Frodl podepsal novou smlouvu

Od osm - 5. 2. 2020


foto: HC Škoda Plzeň


Novou smlouvu na jeden rok podepsala s vedením západočeského klubu gólmanská opora Dominik Frodl. Třiadvacetiletý talent dal přitom Škodovce přednost před možností svého prvního zahraničního angažmá.


Třiadvacetiletý gólman působí v týmu indiánů od ročníku 2018/19, spojení mezi Dominikem Frodlem a plzeňským klubem se díky podpisu nové smlouvy o jednu sezónu prodlouží. „Jsme moc rádi, že Dominik Frodl bude v naší organizaci pokračovat i příští sezónu. Prodloužit jeho kontrakt s naším klubem bylo prioritou a my si moc ceníme, že si nás vybral, přestože byly ve hře zajímavé zahraniční nabídky. Dominik již druhou sezónu potvrzuje, že je jedním z našich stavebních kamenů, a rok od roku se jeho výkony zlepšují,“ řekl Tomáš Vlasák, sportovní manažer plzeňského klubu.


Během svého angažmá v týmu Škodovky se dosud Frodl představil v modrobílých barvách v 99 extraligových duelech, připsal si 11 čistých kont a jeho průměrná úspěšnost zákroků se drží téměř na 92 %. Dalších 10 zápasů odchytal za Plzeň v Champions Hockey League. V aktuální sezóně Dominik Frodl dvakrát figuroval v nominaci národního týmu na turnaje EHT jako náhradník.


Sdílet