Ondrášek po povedeném debutu: Je přede mnou ještě hodně práce

osm20. 9. 2020


Foto: FCVP

Ve středu s týmem poprvé trénoval, v sobotu nastoupil v základní sestavě a po půlhodině hry skóroval. Zdeněk Ondrášek se uvedl skvěle a i díky jeho výkonu vyhrála Viktoria Plzeň na Bohemians 4:1. „Nebylo to jednoduché, vím, že přede mnou je ještě hodně práce, ale samozřejmě z gólu a hlavně z výsledku jsem spokojený. Potěšila mě důvěra trenéra,“ řekl útočník přezdívaný Kobra.

Foto: FCVP

„Do zápasu jsem šel s tím, že chci udělat maximum pro kluky. Zároveň jsem věděl, že i oni pomůžou mně,“ doplnil forvard, který se s českou ligou před více než osmi lety rozloučil gólem zrovna proti Bohemians 1905. „Teď si ze zápasu musíme odnést ty dobré věci a jít dál. Na zápas se SønderjyskE se všichni těšíme, jen škoda, že je to bez diváků,“ mrzí Ondráška, jenž si užil první viktoriánskou děkovačku a rovnou jednomu z fanoušků dal svůj dres.


Výkon Ondráška si hodně pochvaloval také kouč Adrián Gula. „Hned od prvního dne u nás prokazoval velkou energii. Jsem za něj velmi rád, že se po návratu domů takhle prezentoval. Uvedl se velkou pracovitostí pro tým, nejen gólem. Jsem rád, že je s námi a věřím, že když tým bude fungovat jako dnes, tak z toho bude i nadále těžit. A nejen on, ale i Bogy (Beauguel) a Choras (Chorý). Konkurenční prostředí je veliké,“ pochvaluje si Adrian Guľa.


Sdílet