Ocenění pro Viktorii Plzeň, v reprezentaci má tři hráče, dva zažijí premiéru | Sportovní Plzeň

 

 

Ocenění pro Viktorii Plzeň, v reprezentaci má tři hráče, dva zažijí premiéru

Marie Osvaldová15. 3. 2024


Pavel Šulc pojede na první reprezentační sraz. Foto: FCVP


Obránce Robin Hranáč, ofenzivní záložník Pavel Šulc a útočník Tomáš Chorý se vešli do nominace nového trenéra Ivana Haška na přípravné zápasy v Norsku a s Arménií. První dva z nich zažijí premiéru v reprezentaci.

"Vyrostli pod trenérem Koubkem. Sledovali jsme je delší čas. Jsou rychlostně velmi dobře vybavení Jsou to hráči budoucnosti, pro nás důležití. Chceme, aby se v národním mužstvu zabydleli, oba tam patří," prohlásil o duu nováčů Hranáč, Šulc Ivan Hašek.

„Mám obrovskou radost. Je to pro mě čest dostat pozvánku do národního týmu a obléct poprvé dres s lvíčkem na seniorské úrovni,“ říká po nominaci Pavel Šulc. Podobně hovořil i stoper Robin Hranáč. "Nečekal jsem to, ale udělalo mi to obrovskou radost. Je to další meta, které jsem chtěl v kariéře dosáhnout. Reprezentovat svou zemi je vždycky něco speciálního. Každý mladý kluk o tom sní," dodal Robin Hranáč. 

22. března se utká Česká fotbalová reprezentace v Oslu proti výběru Norska, 26. března poté vyzve český nároďák v epet ARÉNĚ Arménii.

Mezi náhradníky se poté nachází další šestice viktoriánů. Mezi nimi jsou Martin Jedlička, Václav Jemelka, Lukáš Červ, Lukáš Kalvach, Jan Kopic a Matěj Vydra. 


Sdílet