Obrovská konkurence si žádá škrty. Viktoria Plzeň hlásí změnu v týmu! | Sportovní Plzeň

 

 

Obrovská konkurence si žádá škrty. Viktoria Plzeň hlásí změnu v týmu!

Marie Osvaldová29. 6. 2022


Foto: FCVP

Po dvou sezonách v červenomodrém dresu Viktorie Plzeň se středopolař Miroslav Kačer vrací na Slovensko. Příští sezonu stráví ve slovenské Fortuna lize, v níž bude hostovat v týmu Dunajské Stredy.

Hráč, který se v šestnácti letech stal nejmladším střelcem v historii nejvyšší slovenské soutěže, odehrál v dresu Viktorie 49 soutěžních zápasů, ve kterých vstřelil tři branky. Prosadil se také v předkole Evropské ligy, kdy svým gólem rozhodl o postupové výhře 3:0 nad dánským Sonderjyske.

Šestadvacetiletý mistr české i slovenské ligy odchází na jih Slovenska v rámci ročního hostování s opcí. "Náš kádr je nyní velmi široký a s Mirem jsme se domluvili, že pro něj v tuto chvíli bude hostování nejlepší variantou. V Dunajské Stredě by měl patřit k důležitým hráčům a já mu přeji, aby se mu v novém dresu dařilo," okomentoval odchod Adolf Šádek, generální ředitel klubu.

V působišti, kde stráví příští sezonu, se znovu potká s trenérem Adriánem Guľou, jenž hráče trénoval již při jeho angažmá v rodné Žilině, a také plzeňské Viktorii.


Sdílet