Na Ligu mistrů jen permanentkáři? Viktoria zveřejnila ceny balíčků! | Sportovní Plzeň

 

 

Na Ligu mistrů jen permanentkáři? Viktoria zveřejnila ceny balíčků!

Marie Osvaldová29. 8. 2022


ilustrační. Foto: FCVP


Nejprestižnější klubová soutěž se vrací po čtyřech letech zpět do Plzně. Předprodej balíčků na všechna domácí utkání základní skupiny Ligy mistrů Viktorie (s Bayernem, Barcelonou a Interem, pozn. red.) se prozatím týká pouze držitelů permanentních vstupenek. Nejlevnější balíček vyjde na 3280 korun, nejdražší pak na 9200 korun.

Ihned po losu základních skupin se podle mluvčího klubu Václava Hanzlíka strhl obrovský zájem o vstupenky. "Doosan Arenu by bylo možné na duely s Interem, Bayernem i Barcelonou vyprodat hned několikrát. Tuto možnost nyní opět nabízíme našim nejvěrnějším fanouškům, držitelům permanentních vstupenek. Ti mají svá místa rezervována a navíc jim nabízíme slevu 20 % oproti běžné prodejní ceně. Naším cílem je, aby právě naši dlouhodobí fanoušci měli možnost u těchto zápasů být, vedení klubu se rozhodlo i pro výrazné cenové zvýhodnění oproti běžné ceně,“ podotkl Hanzlík.

Předprodej balíčků pro permanentkáře začne ve čtvrtek 1. září ve 13 hodin na pokladnách za severní věží Doosan Areny a zároveň online na webu permanentka.com. Každý permanentkář si oproti své permanentce může zakoupit jeden balíček vstupenek právě na své místo. Pokud si chce zvolit nižší cenovou kategorii, bude mu nabídnuto z volných kapacit. "Tuto změnu lze provést pouze přímo na pokladně či na telefonické lince centra Plzeňské vstupenky, která je na čísle +420 277 012 677 k dispozici každé pondělí až pátek od 8 do 17 hodin. Přímo na pokladně lze samozřejmě zakoupit balíčky i oproti permanentkám, které přinesete od svých kamarádů a známých, zde je to limitováno na pět permanentek na osobu," podotkl Hanzlík.

Jako pro každý evropský duel dochází k blokaci sektorů T9 a S8 na protilehlé a části sektorů C a  D na hlavní tribuně. Majitelům permanentek z těch sektorů budou opět předvybrána náhradní sedadla, případně se budou moci vybrat z nabídnutých variant přímo na pokladně či na zákaznické lince Plzeňské vstupenky.

"Pokud všichni permanentkáři využijí možnost zakoupení balíčku, a zároveň všichni partneři klubu, a především UEFA využijí své povinné rezervace, dá se předpokládat, že nebudeme moci volný prodej balíčků spustit. Očekáváme, že na takto atraktivní zápasy opravdu všichni využijí možnosti využít povinné rezervace. Pokud by tyto rezervace nebyly využity, nabídne klub do volného prodeje jednotlivé vstupenky na jednotlivé zápasy a dopředu bychom o tom informovali,“ dodal Hanzlík.


Sdílet