Na všechny permanentkáře se nedostane. Kdo chce na páteční hokej, musí si pospíšit - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Na všechny permanentkáře se nedostane. Kdo chce na páteční hokej, musí si pospíšit

osm24. 9. 2020


foto: HC Škoda Plzeň


V reakci na nařízení Ministerstva zdravotnictví musí i hokejová Plzeň omezit kapacitu LOGSPEED CZ Arény na 1000 osob. Na utkání s Mladou Boleslaví může v pátek přijít omezené množství tedy jen permanentkářů. V pátek v 10 hodin se tak spustí rychlý prodej.


Na čtvrtečním mimořádném jednání Asociace profesionálních klubů bylo rozhodnuto, že Tipsport extraliga pokračuje dle plánu i po omezení počtu diváků na 1000. „Situace je to pro nás velice nepříjemná, protože jsme permanentními vstupenkami vyprodali dosud platnou kapacitu Arény na 3509 diváků. Bohužel nařízení musíme respektovat a pokusit se najít co nejlepší řešení," uvádí Martin Straka, generální manažer HC Škoda Plzeň. Povolená kapacita tedy bude nabídnuta permanentkářům, kteří si oproti své kartě vyzvednou náhradní vstupenku v kanceláři ticketingu LOGSPEED CZ Arény. Výměna bude spuštěna v pátek v 10:00 a ukončena bude až vyprodáním posledního místa.


„Chtěl bych se všem fanouškům za tuto nepříjemnou situaci omluvit. Víme, že neexistuje ideální řešení a nejspravedlivější klíč. Nicméně všichni věříme, že nařízení bude platné opravdu jen avizovaných 14 dní a pak se vrátíme zpět na původní počty, se kterými jsme do extraligy vstupovali," pokračuje Martin Straka. „O pokračování extraligy bylo rozhodnuto dnes odpoledne, a proto výměna permanentních karet za jednorázovou vstupenku poběží až zítra. Chápeme, že je to šibeničně krátký termín, a znovu se za to omlouváme. Bohužel čas hrál také v náš neprospěch," dodal Straka.


Sdílet