Konkurence ke Staňkovi. Viktoria přivedla bývalého mládežnického reprezentanta | Sportovní Plzeň

 

 

Konkurence ke Staňkovi. Viktoria přivedla bývalého mládežnického reprezentanta

Marie Osvaldová31. 5. 2022


Foto: FCVP


Plzeňská Viktoria představila další posilu pro novou sezonu. Její barvy bude hájit čtyřiadvacetiletý gólman Martin Jedlička, který naposledy oblékal dres Dunajské Stredy. V Doosan Areně podepsal smlouvu na tři roky.

„Martin prošel mládežnickými reprezentacemi, ještě v dresu Příbrami odchytal mládežnickou Ligu mistrů, a i na Slovensku zaujal, když se svými kvalitními výkony vypracoval mezi nejlepší brankáře soutěže. Má tedy velkou perspektivu a jsem rád, že jsme se nyní dohodli na jeho angažmá v našem klubu,“ uvedl generální ředitel Viktorie Plzeň Adolf Šádek

Přestup do Viktorie Plzeň je pro Jedličku obrovskou výzvou. "Chtěl jsem se posunout dopředu, a to Plzeň naprosto splňuje. Asi z pěti hráči se znám z reprezentace, takže to hrálo taky důležitou roli v mém rozhodování. Budu se tady cítit jako doma. Strašně se těším, až to všechno začne. Je tady krásný stadion a snem každého kluka je zahrát si jednou Ligu mistrů. Těším se, že budu mít šanci být u toho a pokusit se jí s týmem v předkolech vybojovat,“ těší se na novou výzvu. Martin Jedlička rovněž vyhlíží spolupráci s Jindřichem Staňkem a Mariánem Tvrdoněm. „S Jindrou se známe, je to výborný gólman, od kterého se můžu něco přiučit. Těším se na spolupráci s celým brankářským týmem," doplnil.


Sdílet