Blíží se uzávěrka nominací v anketě Sportovec Plzně 2023 | Sportovní Plzeň

 

 

Blíží se uzávěrka nominací v anketě Sportovec Plzně 2023

Plzeň8. 1. 2024Již jen do 14. 1. 2024 je možné zasílat nominace v anketě Sportovec Plzně 2023 v kategoriích žactva a dorostu. Anketu připravuje Nadace sportující mládeže ve spolupráci s městem Plzeň.

Rychlostní kanoista Radek Šlouf, tenistka Andrea Hlaváčková, házenkář Filip Jícha, sportovní střelkyně Kateřina Emmons. To jsou jen některé ze známých jmen sportovců oceněných v minulosti. O tom, kdo se zařadí mezi jejich nástupce, rozhodnou právě probíhající nominace. Aktuálními držiteli titulu Sportovec Plzně za předcházející rok je v kategorii staršího žactva tenistka Eliška Forejtková, v kategorii dorostu sportovní střelkyně Veronika Blažíčková.

Nominace je možné zasílat v kategoriích jednotlivců a družstev (vždy mladší žactvo, starší žactvo, dorost), Trenér roku mládeže a Mimořádný výkon/výsledek. Navrhovat lze také trenéry na ocenění za dlouholetou obětavou práci s mládeží.

V případě jednotlivců musí být naplněna podmínka, že nominovaný sportovec měl trvalé bydliště v Plzni nebo byl v roce 2023 členem plzeňského sportovního subjektu. V případě právnických osob (nominace družstev a kolektivů) musí být splněna podmínka, že má daný subjekt sídlo na území města Plzně.

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety Sportovec Plzně 2023 v kategoriích žactva a dorostu se uskuteční v průběhu první poloviny roku 2024. Termín ještě bude upřesněn.

Formuláře a veškeré potřebné informace jsou k dispozici na www.sportovecplzne.cz.


Sdílet