Sportovní areál Prokopávka | Sportovní Plzeň

 

 


Sportovní areál ProkopávkaAdresa

K Prokopávce 1473/45
Plzeň 1
32300

Kontakt

+420 607 808 898
Webové stránky
Facebook
Spustit navigaci

Sporty

Box, Fitness, Fotbal, Inline bruslení, Míčové sporty, Wellness

Polojasno, večer mírný déšť. Teploty 9/25 °C. Odpoledne vítr z JZ.
9°C / 25°C
Úterý
Polojasno, večer zataženo. Teplota klesne na 17 °C.
9°C / 17°C
Středa
Polojasno, večer zataženo. Teploty 7/17 °C.
7°C / 17°C
Čtvrtek


Sportovní areál Prokopávka


PO ÚT ST ČT SO NE
07:00 - 23:00 07:00 - 23:00 07:00 - 23:00 07:00 - 23:00 07:00 - 23:00 07:00 - 23:00 07:00 - 23:00

Popis


Sportovní hala
V areálu se nachází nová sportovní hala, která má mnoho využití, a to od tréninků pro skupinové sporty jako je basketbal, volejbal, florbal, futsal, fotbal, házená, badminton a spousty dalších, až po skupinové lekce jako jsou různé kruhové tréninky, taneční tréninky apod. Sportovní plocha činí celkem 648 m2 a povrch tvoří odolná palubovka pro halové sporty.

Fotbalové hřiště
Areál Prokopávky se může pyšnit novým fotbalovým hřištěm s umělým travním kobercem o rozměru hrací plochy 104 x 60 m. Vybaveno je čtyřmi střídačkami, světelnou tabulí zobrazující skóre a časomíru a fotbalovými brankami s umělým osvětlením a ozvučením. Fotbalové hřiště je možné díky svému vybavení využívat pro pořádání turnajů, zápasů, fotbalových soustředění po celé roční období.

Inline dráha
Nový hladký betonový povrch na 300 metrů dlouhé a 4 metry široké in-line dráze vám poskytne skvělé podmínky pro váš nejlepší výkon na bruslích. Bruslit můžete do pozdních večerních hodin, inline dráha je osvětlena.

Tělocvična a boxovna
Samostatná budova uvnitř areálu potěší milovníky boxu a úpolových sportů. Naleznete zde tělocvičnu s polyuretanovým povrchem, boxovací pytle pro trénink, boxerský ring, hrazdy a další vybavení včetně šatnové zázemí. Nabízíme podmínky pro kondiční, rekreační a vrcholovou úroveň. Sportovní vyžití zde najde také parabox. Prostor malé tělocvičny lze využít pro vytrvalostní kruhové tréninky i skupinová cvičení.

Beach
Uvnitř in-line dráhy se nacházejí 4 beachvolejbalové kurty. Kurty mají k dispozici venkovní sprchy a umělé osvětlení, které umožňuje hrát beach volejbal i po setmění. Zázemí pro sportoviště, šatny, sociální zařízení, poskytuje hlavní budova. V zimní sezóně jsou všechny 4 kurty zastřešeny nafukovací halou. Můžete se těšit na nabídku individuálních i skupinových tréninků pod odborným vedením, kempy a turnaje.

Wellness
Wellness centrum se saunou, vířivkou, ochlazovací kádí a odpočívárnou je ideální místo pro načerpání nových sil po náročném tréninku nebo jen tak pro relaxaci a odpočinek od každodenního stresu. Sauna s kamny se postará o prohřátí a pročištění vašeho těla, vířivka zregeneruje vaše svaly. V odpočívárně pak ozdravíte vaši mysl a získáte dobrou náladu.Sdílet