4gym


Adresa

Štruncovy sady 1
Plzeň 3
30100

Kontakt

+420 702 593 511
+420 602 786 121
Webové stránky
Spustit navigaci


Sporty

Cvičení pro děti, Gymnastika, Kondiční cvičení, Kruhový trénink, Power Core, Zápas

Oblačno až zataženo místy především na horách přeháňky, pod 400 m i smíšené. Max denní teploty 0/3 °C. Silný SZ vítr.
0°C / 3°C
Pátek
Polojasno postupně až zataženo, odpoledne od severozápadu sněžení, postupně pod 700 m i déšť. Max. denní teploty 1/4 °C. Silný Z vítr.
0°C / 5°C
Sobota
Proměnlivá oblačnost a místy dešťové přeháňky nad 700 m odpoledne nad 300 m sněhové. Max. denní teploty 1/3 °C. Velmi silný západní vítr.
0°C / 3°C
Neděle


4gym


PO ÚT ST ČT SO NE
Dle rozvrhu Dle rozvrhu Dle rozvrhu Dle rozvrhu Dle rozvrhu Zavřeno Zavřeno

Popis


4gym představuje trenérské duo Petra Klikoše, bývalého reprezentanta v zápase, účastníka MS, ME a mnohonásobného mistra ČR a Petry Frásové, sportovní gymnastky, několikanásobné medailistky z mezinárodních pohárových soutěží a MČR. Cílem 4gym je zlepšit současný stav pohybové zdatnosti populace, a tak jsme vytvořili projekt "Zpátky do tělocvičny".

V rámci tohoto projektu jsme otevřeli SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKU, která je určena VŠEM DĚTEM od 4 let věku. Pod vedením školených trenérů se zde děti učí zdolávat nové výzvy, překonávat strach a důvěřovat samy sobě. A při tom všem si ještě užijí spoustu legrace. Tréninky jsou zaměřené na rozvoj koordinace, rychlosti, obratnosti, síly a vytrvalosti. Děti získají komplexní pohybovou průpravu pro všechna sportovní odvětví formou zábavy a her, naučí se zvládat základní gymnastické prvky a seznámí se i se základy zápasu. Jako jediní v Plzeňském kraji jsme efektivně spojili prvky gymnastiky a zápasu. Kromě vlastní fyzické průpravy má přípravka i nezastupitelný sociální aspekt. Děti se učí spolupracovat v kolektivu svých vrstevníků, komunikovat a zároveň své kamarády respektovat.

FUNKČNÍ TRÉNINK (power core) je určen pro všechny bez rozdílu věku a pohybové vybavenosti. Jde o cvičení, kde je potřeba využít k pohybu celé tělo. Při cvičení pracujeme s tělem funkčně, tedy s využitím náčiní (gymballu, overballu, bosu, činek, medicimbalu, švihadla atd.), které donutí pracovat tělo jako celek.
Funkční trénink je výjimečný v tom, že zde každý může dosáhnout naplnění svého cíle, ať už je to
zhubnutí, zpevnění a vytvarování postavy, zvýšení kondice a pohybových schopností nebo jen pravidelná fyzická aktivita, a to vše zábavnou formou.
Funkční trénink napomáhá k upevnění zdraví, dobré nálady, k prevenci úrazů a rozvoji všeobecné pohybové zdatnosti.

TRÉNINKY ZÁPASU (řeckořímského i volného stylu) jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé a na své si přijdou i zápasníci z jiných bojových odvětví. Začátečníci se naučí zvládat základní techniky řeckořímského zápasu i volného stylu. Pro zkušené bojovníky budou tréninky zaměřeny na zdokonalení speciální techniky na tělo.

Zápasnické tréninky jsou komplexní - zahrnují cviky na zlepšení pohyblivosti, koordinace, obratnosti, síly a vytrvalosti. Součástí je speciální funkční kruhový trénink. Jde o posilování jak s vlastním tělem tak s využitím sportovního náčiní jako bosu, fitballu, overbalu a další. Touto metodou se dá rychle a efektivně dosáhnout požadovaného výsledku, ať už je to zpevnění těla, úbytek váhy, zlepšení kondice nebo získání svalové hmoty. Pravidelným tréninkem získáte komplexní pohybovou průpravu a budete stále v dobré kondici.

Otvírací doba dle rozrhu cvičení zde: http://www.4gym.cz/rozvrh/Sdílet