Výzva k zaslání poptávky k pravidelnému pronájmu prostor v nové sportovní hale Krašovská - Aktuality - Sportovní Plzeň - oficiální sportovní portál města

 

 

Výzva k zaslání poptávky k pravidelnému pronájmu prostor v nové sportovní hale Krašovská

Plzeň27. 12. 2022


Sportovní hala města Plzně Krašovská je zbrusu nové moderní multifunkční sportovní zařízení na severním okraji Plzně. V této hale je možné provozovat sporty jako badminton, florbal, futsal, volejbal nebo basketbal, včetně potřebného zázemí pro fyzioterapii nebo rehabilitaci, sál pro skupinová cvičení, horní salónky vhodné pro semináře a přednášky. V hale je možno pořádat malé i velké turnaje, soutěže a další akce. Pro diváky je zde hlediště pro cca 200 osob.

Součástí objektu je restaurace s kapacitou 60 míst a s venkovní terasou pro dalších až 70 návštěvníků. Prostory jsou bezbariérové.

Město Plzeň ve spolupráci s budoucím správcem Obytnou zónou Sylván a.s. nabízí plzeňským sportovním klubům přednostní možnost rezervace sportovních prostor pro pravidelné tréninky dětí a mládeže. Předpokládaný termín zahájení činnosti haly je v průběhu měsíce února 2023. Pokud máte zájem o pravidelné využívání prostor vyplňte do 15. ledna 2023 tento dotazník.

V přiložené prezentaci (zde) naleznete doplňující informace včetně předběžného ceníku jednotlivých prostor.


Sdílet