Velikonoční turnaj v Klatovech a úspěšná reprezentace BK Lokomotiva Plzeň | Sportovní Plzeň

 

 

Velikonoční turnaj v Klatovech a úspěšná reprezentace BK Lokomotiva Plzeň

Plzeň3. 5. 2024Ve dnech 28. až 31. března se ve městě Klatovy odehrál nezapomenutelný basketbalový festival, který přilákal týmy z celé střední Evropy. Velikonoční turnaj v Klatovech představoval jedinečnou příležitost pro mladé hráče, kteří měli šanci ukázat své dovednosti a získat cenné zkušenosti. Letošní ročník byl zvlášť pozoruhodný, neboť se zúčastnilo 71 týmů ze čtyř zemí: Německa, Slovenska, Itálie a České republiky.

Turnaj se odehrával v sedmi halách po dobu čtyř dnů, během kterých hráči prožívali vášnivé zápasy a vytvářeli nezapomenutelné vzpomínky. Mezi účastníky nechyběl ani tým BK Lokomotiva Plzeň, který do Klatov přivezl čtyři své výběry.

Kategorie U16, U14, U12 a U11 poskytly příležitost pro hráče různých věkových kategorií ukázat své schopnosti. A jak dopadli naši plzeňští hráči? V kategorii U16, U12 a U11 dosáhli naši týmoví hráči na vítězství, což je vynikající úspěch a důkaz jejich tvrdé práce a odhodlání. V kategorii U14 jsme obsadili
9. místo, což je rovněž výsledek, na který můžeme být hrdí.

Veškeré výsledky naleznete zde

Komentář sportovního ředitele Erika Eismana:

Rádi bychom využili této příležitosti k tomu, abychom poděkovali organizátorům turnaje za jejich skvělou práci. Jejich pečlivá organizace a pozornost ke všem detailům přispěly k tomu, že se turnaj stal úspěchem a hráči si mohli užít každou minutu svého účinkování.

Také jsme hrdí na to, že jsme mohli reprezentovat náš klub, město a celý kraj na mezinárodní úrovni. Úspěch našich týmů je nejen odměnou za jejich tvrdou práci, ale také ukazuje na kvalitu a sílu basketbalového hnutí v našem regionu. Navíc jsme pyšní, že jsme se stali součástí nové basketbalové krajské akademie, což je další krok vpřed ve vývoji našich mladých talentů.

Velikonoční turnaj v Klatovech nejenom přinesl vzrušující basketbalové zážitky, ale také posílil pouta mezi hráči a vytvořil prostor pro budoucí spolupráci a rozvoj. Těšíme se na další ročníky tohoto skvělého turnaje a věříme, že budeme i nadále reprezentovat náš klub s hrdostí a vášní.


Sdílet