Házenkáři a futsalisté se utkají v exhibičním ZÁPASE MISTRŮ | Sportovní Plzeň

 

 

Házenkáři a futsalisté se utkají v exhibičním ZÁPASE MISTRŮ

Plzeň31. 5. 2023


Talent tým Plzeňského kraje a SK Interobal Plzeň se utkají v exhibičním futsalovém ZÁPASE MISTRŮ už tento pátek 2.6.2023 od 17:30 v Městské sportovní hale v Plzni na Slovanech. Nebude chybět ani autogramiáda obou týmů.

Oba kluby za sebou mají velice úspěšnou sezonu završenou ziskem titulů mistra ČR. Rozhodly se tak, že pro své příznivce uspořádají zábavný podvečer. Na fanoušky čeká především exhibiční futsalové utkání s názvem ZÁPAS MISTRŮ. Nebude chybět autogramiáda obou týmů a možnost vyfotit se s mistrovskými poháry. Oba kluby se také rozloučí s hráči, kteří po sezóně odcházejí do zahraničí nebo se rozhodli ukončit aktivní kariéru. Dojde také na představení některých posil.

„Chceme si užít zábavný podvečer s fanoušky, dát jim možnost setkat se s hráči, a především se také chceme rozloučit s těmi, kteří náš klub po sezóně opustí,“ říká sportovní ředitel Talentu Plzeň Jan Štochl.

Akce se koná v Městské sportovní hale v Plzni na Slovanech. Vstup do haly se otevírá v 17 hodin, samotný program pak začíná v 17:30. Vstupné je zdarma. Pro dospělé návštěvníky je pak připraveno 300 piv zdarma. Přijďte si užít zábavný podvečer se zlatými házenkáři a futsalisty i vy.


Sdílet