Při zápase se Spartou se bude měřit hladina fandění v Doosan Areně | Sportovní Plzeň

Při zápase se Spartou se bude měřit hladina fandění v Doosan Areně

osm14. 5. 2019

FINÁLE FORTUNA:LIGY má před sebou tři poslední kola. Plzeňská Viktoria i přes prohru na Slavii ještě živí teoretickou šanci na titul. Ve středu 15. května ji od 17:30 na domácí půdě čeká prestižní a hlavně důležitý zápas se Spartou Praha. Klub ve spolupráci s partnery pořádá unikátní akci.

Během středečního duelu bude v Doosan Areně k dispozici unikátní měřicí systém. Pokud se během prvního poločasu podaří několikrát překonat stanovenou hranici hluku, přispěchá pivovar Gambrinus s odměnou. Čím hlasitěji se bude ve středu ve Štruncových sadech fandit, tím levnější bude pivo během přestávky a během druhého poločasu. „Na domácím stadionu máme skvělou bilanci i díky našim fanouškům. Jejich podporu vždy cítíme! Věřím, že tomu tak bude i ve středu a překonat určitou hranici fandění pro ně rozhodně nebude problém," burcuje publikum záložník Patrik Hrošovský.

Vstupenky na středeční zápas FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha jsou stále k dispozici, prodej bude z bezpečnostních důvodů ukončen už v úterý 14. května v 18:00 ve fanshopu.