Předvánoční charitativní házenkářská akademie DHC Plzeň | Sportovní Plzeň

 

 

Předvánoční charitativní házenkářská akademie DHC Plzeň

Plzeň29. 12. 2022


V předvánoční čtvrtek 22.12.2022 se v hale 31. ZŠ uskutečnila již druhá Házenkářská akademie DHC Plzeň. A i letos byla ve znamení vánočních dobrých skutků. Místo vstupného donesli diváci potraviny pro lidi v nouzi. Kromě diváků a fanoušků přinesli potraviny i hráčky a trenéři DHC Plzeň, a tak bylo do Potravinové banky předáno celkem 256 kilogramů potravin!

Házenkářskou akademii zahájilo úvodní video, které připomnělo největší úspěchy klubu v uplynulé sezóně. Pak už přišla na řadu vystoupení. Představily se postupně všechny týmy – od nejmenších děvčat z kroužku Míček, přes všechny žákovské a dorostenecké týmy až po ženy hrající nejvyšší soutěž. K vidění byla vystoupení házenkářská, gymnastická i taneční. Atmosféru kromě příjemné hudby dotvářel i vánoční stromeček, na který hráčky samy vyrobily ozdoby.

Kromě potravinové sbírky došlo i na ocenění za sběr a recyklaci plechovek. DHC Plzeň tradičně spolupracuje s firmou Ball Packaging. V letošním ročníku soutěže se podařilo recyklovat 802 kg plechovek! Za druhé místo v této soutěži získalo šek DHC Plzeň nejen pro sebe, ale také pro libovolnou charitativní organizaci. DHC Plzeň vybralo třemošenskou neziskovou organizace Exodus, která pomáhá lidem s tělesným postižením.

Děkujeme všem, kteří společně s DHC Plzeň pomáhají ostatním!


Sdílet